Tiktok Takipçi Satın Al

Disney+, İki Önemli Dizinin Tarihini Değiştirdi!

Sınırlı ülkelerde erişime açık olan Disney+ 2020 yılı içerisinde yayın hayatına girecek yapımları gösterdiği bir video hazırladı. Videoda iki video dikkat çekiyor!

Disney+’ın gözde yapımlarından birisi olan WandaVision 2021 yılı için yayın hayatına girmesi bekleniyordu. Disney tarafından bugün yapılan açıklama ile Marvel serisinin çıkış tarihinin 2020’ye çekildiğini söyledi.


WandaVision için henüz belirlenmiş resmi çıkış tarihi yok. Disney+ hayranlarının merakla beklediği diğer Marvel Dizisi olan Falcon And Winter Solider‘dan önce mi yoksa sonra mı çıkacağı belli değil. Platforma izlenme sayısı yüksek olan dizilerin eklenmesi Disney’in 2020 üye sayısında artış yaşanmasını sağlayacak.

!!!! VİDEO BURAYA GELECEK !!!! >> https://youtu.be/l Q P 4 b k  1uGXM

Disney’in bu tarz yapımların yayın tarihini daha erkene çekmesi izleyicileri sevindiriyor. Yine 2020 yılı içerisinde Monsters Inc’in yapımını üstlendiği Monsters at Work ve Lizzie McGuire gibi birkaç büyük Disney+ şovları yayına girmesi bekleniyor. Ancak bunlar tam olarak Star Wars veya Marvel kadar büyük marka değil. Disney’e abone sayısında artış sağlayan yapımların, WandaVision gibi birkaç dizinin daha olacağını belirtelim.

Kasım ayında yayın hayatına başlayan Disney+, Star Wars evreninde geçen The Mandalorian ile beklenmedik bir başarı göstererek başarılı bir başlangıç yapmasına yardımcı oldu. Ama hem The Mandalorian hem de High School Musical: The Musical serileri ilk sezonlarının finalini verdi ve Disney yeni yıla önemli bir dizisi olmadan girdi.

Disney+, lansmanın ilk 24 saatinde 10 milyon abone kazanmış ve milyonlarca insan The Mandalorian’ı seyretmeye başladı. Disney şimdilik bu rakamları resmi olarak açıklamamış olsa da birinci yaşının sonlarına doğru daha fazla aboneye ulaşmayı planlıyor. The Mandalorian dizisi sezon finali verdiğinden dolayı birçok kullanıcı, bir sonraki ses getirecek yapımın ne zaman geleceğini merak ediyor.

Disney+ ve diğer sinema haberlerini daha yakından okumak isterseniz sinema haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu