Tiktok Takipçi Satın Al

Dell Alienware’dan 55 inçlik Dev Oyuncu Monitörü

Yeni Dell Alienware 55 inç OLED Oyun Monitörü duyuruldu. 

Bildiğiniz gibi, bazı OEM’ler HP Omen ve NVIDIA dahil olmak üzere geniş kapsamlı Oyun Monitörlerini zorladı, ancak Alienware mükemmel siyah seviyelerine sahip olan ve geniş bir renk gamını kullanarak bir OLED Panelini yönetmeyi başardı.


Monitör, geçmişşte gördüğümüz Dell’in Alienware Komuta Merkezi ile uyumlu olan entegre FPS sayacı, RGB LED şeridi ve bir televizyon jakı (TV’lerde her zaman bulunamıyor) gibi belirgin oyun özellikleri ile birlikte geliyor.

Dell Alienware’dan dev monitör

Ekran Bağlantı Noktası bağlantısı tasarımı, televizyonların temelini seçin üç HDMI 2.0 bağlantı noktasının (+ Optik ses çıkışı, 2x USB) tipik olarak “PC” dir. Bilgisayar monitörü için tipik olmayan bir uzaktan kumanda da var, ancak bu durumda durum monitörü oturduğunu yerden oturduğunu uzağa yerleştirebiliyorken geliyor.

Dell Alienware'dan 55 inçlik Dev Oyuncu Monitörü

30 Eylül’de sonra raflardaki yerini alacak model, açıklanan kadarıyla tam 4 bin dolar fiyat etiketine sahip. Türkiye’ye gelmesi beklenmeyen monitörün, beraberinde bir kumanda da geliyor.

120Hz, bu monitörün maksimum yenileme hızıdır ve 0.5ms yanıt süresi, bu kadar büyük bir monitör için etkileyicidir. Bu monitör AMD FreeSync ile uyumludur ve bu bağlantıyı sol üst köşede kaplama olarak görünür gömülü bir FPS sayacı olabilir. FreeSync, kekemeliksiz bir teknoloji için oyunun mevcut gerçekleme hızıyla tam olarak eşleşmesi için monitörün yenileme hızını kontrol eder.

Bünyesinde DisplayPort 1.2, üç adet HDMI 2.0 ve dört adet USB portu yer alan monitör, tahmin edeceği yerlerde 4K çözünürlükte. VESA desteği unutulmayan çok ince çerçevelere sahip oyuncu monitörü, griden-griye 0,5 milisaniye tepki süresiyle geliyor. Yani bizim karşımızdaki çok çok ama çok seri çalışan bir ürün bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu