«
Yanardağ Efektli ROCCAT Vulcan Klavye Serisi Duyuruldu Bilgisayar Haberleri Computex Donanım Haberleri

ROCCAT Vulcan klavye serisi yanardağ hissiyatı veren aydınlatmalı şeffaf tuşları hemen dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Popüler çevre birimleri üreticisi olan ROCCAT, Comoutex 2018 kapsamında yeni bir klavye serisi daha duyurdu.

ROCCAT yeni klavyesinde kendi geliştirdiği Titan Switch Tactile mekanik tuşlarını kullanmış. Yüksek kaliteli malzemeler sayesinde mekanik parçalanma azaltılırken, yazılım desteği ile yüzde 20 daha hızlı sinyal iletimi elde edilmiş. Klavyedeki yanardağ efekti ile birlikte bam başka bir şey ortaya çıkmış. Tuşlar firmanın AIMO aydınlatma ekosistemi ile uyumlu.

[ilgiliicerik icerik_id=”18721″]

Yanardağ Efektli ROCCAT Vulcan Klavye Serisi Duyuruldu Bilgisayar Haberleri Computex Donanım Haberleri   Şeffaf tuşlar olduğu için gerçekten çok güzel bir tasarım ortaya konulmuş. Anodize edilmiş alüminyum üst plaka dayanıklılığı arttırırken manyetik olarak çıkarılabilen bileklik de konfor sağlıyor. Fiyat konusuna gelecek olursak şöyle; ROCCAT Vulcan klavyeler Vulcan 80 modeli 130 dolarVulcan 100 AIMO modeli 150 dolarVulcan 120 AIMO modeli 160 dolar fiyat etiketlerine sahip.

Yanardağ Efektli ROCCAT Vulcan Klavye Serisi Duyuruldu Bilgisayar Haberleri Computex Donanım Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *