Tiktok Takipçi Satın Al

Yanardağ Efektli ROCCAT Vulcan Klavye Serisi Duyuruldu

ROCCAT Vulcan klavye serisi yanardağ hissiyatı veren aydınlatmalı şeffaf tuşları hemen dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Popüler çevre birimleri üreticisi olan ROCCAT, Comoutex 2018 kapsamında yeni bir klavye serisi daha duyurdu.

ROCCAT yeni klavyesinde kendi geliştirdiği Titan Switch Tactile mekanik tuşlarını kullanmış. Yüksek kaliteli malzemeler sayesinde mekanik parçalanma azaltılırken, yazılım desteği ile yüzde 20 daha hızlı sinyal iletimi elde edilmiş. Klavyedeki yanardağ efekti ile birlikte bam başka bir şey ortaya çıkmış. Tuşlar firmanın AIMO aydınlatma ekosistemi ile uyumlu.

[ilgiliicerik icerik_id=”18721″]

Yanardağ Efektli ROCCAT Vulcan Klavye Serisi Duyuruldu Şeffaf tuşlar olduğu için gerçekten çok güzel bir tasarım ortaya konulmuş. Anodize edilmiş alüminyum üst plaka dayanıklılığı arttırırken manyetik olarak çıkarılabilen bileklik de konfor sağlıyor. Fiyat konusuna gelecek olursak şöyle; ROCCAT Vulcan klavyeler Vulcan 80 modeli 130 dolarVulcan 100 AIMO modeli 150 dolarVulcan 120 AIMO modeli 160 dolar fiyat etiketlerine sahip.

Yanardağ Efektli ROCCAT Vulcan Klavye Serisi Duyuruldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu