Danla Bilic'in YouTube Kanalı Kapandı! - TeknoDiot.com

Danla Bilic’in YouTube Kanalı Kapandı!

Abone Ol 

Absürt makyajlarıyla YouTube’a video içerik oluşturan Danla Bilic’in YouTube kanalı kapandı! Detaylar haberimizde.

Danla Bilic’in videolarını izlemek veya kanalın ulaşmak isteyenler, şu anda ” Bu kanal kapatıldı ve artık kullanılamıyor ” uyarısı ile karşılaşıyorlar. Yaklaşık 2 saattir YouTube kanalına ulaşım sağlanmıyor. Twitter üzerinde hemen yayılan bu olay YouTube Türkiye gündeminde. İlk olarak Danla Bilic kanalı neden kapandı? sorularını akıllara getirdi. YouTube kanalının neden kapandı soruları şuanda çok kez gündemde. YouTube’da kısa sürede yayınladığı ilginç makyaj videoları ile popüler olan Danla Bilic’in YouTube ayarlarında gezerken kapatıldığı söylenirken bazı söylentiler de oluyor.

https://teknodiot.com/humble-bundleda-95-tllik-oyun-ucretsiz-8015.html

Danla Bilic'in YouTube Kanalı Kapandı!

Danla’nın bir kişinin sorusunun üstüne değişik bir cevap vererek kanalın yanlışlıkla kapatıldığına dair bir fikir oluşturuyor. Yaklaşık 1.5 milyon aboneye sahip olan Danla Bilic YouTube kanalına henüz daha ulaşılamıyor. Bu nedenle Danla Bilic kanalı iki saati aşkın süredir kapalı ve ne zaman açılacağı şu anda bilinmiyor. Detaylar geldikçe haber güncellenecektir.

Göz atın:   TP-Link, AC Destekli Yeni Adaptörünü Çıkardı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu