bayigram.com

Danla Bilic’in YouTube Kanalı Kapandı!

Absürt makyajlarıyla YouTube’a video içerik oluşturan Danla Bilic’in YouTube kanalı kapandı! Detaylar haberimizde.

Danla Bilic’in videolarını izlemek veya kanalın ulaşmak isteyenler, şu anda ” Bu kanal kapatıldı ve artık kullanılamıyor ” uyarısı ile karşılaşıyorlar. Yaklaşık 2 saattir YouTube kanalına ulaşım sağlanmıyor. Twitter üzerinde hemen yayılan bu olay YouTube Türkiye gündeminde. İlk olarak Danla Bilic kanalı neden kapandı? sorularını akıllara getirdi. YouTube kanalının neden kapandı soruları şuanda çok kez gündemde. YouTube’da kısa sürede yayınladığı ilginç makyaj videoları ile popüler olan Danla Bilic’in YouTube ayarlarında gezerken kapatıldığı söylenirken bazı söylentiler de oluyor.


https://teknodiot.com/humble-bundleda-95-tllik-oyun-ucretsiz-8015.html

Danla Bilic'in YouTube Kanalı Kapandı!

Danla’nın bir kişinin sorusunun üstüne değişik bir cevap vererek kanalın yanlışlıkla kapatıldığına dair bir fikir oluşturuyor. Yaklaşık 1.5 milyon aboneye sahip olan Danla Bilic YouTube kanalına henüz daha ulaşılamıyor. Bu nedenle Danla Bilic kanalı iki saati aşkın süredir kapalı ve ne zaman açılacağı şu anda bilinmiyor. Detaylar geldikçe haber güncellenecektir.

İlgili Makaleler

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu