TeknoDiot.com
   
     

Bugünün Ücretsiz Programı: Joyoshare UltFix ve DoYourData Uninstaller Pro

Bugünün Ücretsiz Programı: Joyoshare UltFix ve DoYourData Uninstaller Pro Bugünün Ücretsiz Programı

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.


Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor. teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. Toplam 55 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

Joyoshare UltFix (40 dolar)

Joyoshare UltFix, iOS Sistem Kurtarma Windows, çeşitli iOS sistem sorunlarını veri kaybı olmadan güvenli ve hızlı bir şekilde çözmek için bir iOS Onarım aracıdır. Beyaz Apple logosu, siyah ekran, kurtarma kipinde, DFU kipinde takılı, iPhone açılmıyor, iPhone yeniden çalışmaya devam ediyor, iPhone hizmet yok, vb. Dahil olmak üzere bu senaryolar Tüm sistem onarım sürecini 3 adımda tamamlamak oldukça kolaydır.

Bugünün Ücretsiz Programı: Joyoshare UltFix ve DoYourData Uninstaller Pro Bugünün Ücretsiz Programı

[button type=”primary” size=”default” link=”https://tr.giveawayoftheday.com/joyoshare-ultfix/” target=”true” disabled=”false”]İndirmek için tıklayın[/button]

DoYourData Uninstaller Pro (15 dolar)

DoYourData Uninstaller Pro, Windows kullanıcılarına hepsi bir arada Windows Uygulamaları, eklentileri ve programları tamamen kaldırmak için geliştirilmiş bir programdır. Uygulama istenmeyen programları seçerek kaldırmanızı ve çöp dosyaları, kayıt defteri verilerini, loglar ve cache gibi artık dosyaları da temizler.

Bugünün Ücretsiz Programı: Joyoshare UltFix ve DoYourData Uninstaller Pro Bugünün Ücretsiz Programı

[button type=”primary” size=”default” link=”https://tr.giveawayoftheday.com/doyourdata-uninstaller-pro-4-5/” target=”true” disabled=”false”]İndirmek için tıklayın[/button]


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.