Tiktok Takipçi Satın Al

Bugünün Ücretsiz Programı: Shining Photo Recove ve Throttle

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor. teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık ücretsiz programları sunuyoruz. Toplam 60 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

Shining Photo Recove


Shining Photo Recovery yazılımı birkaç tıklamayla kaybolan resimleri alır. Çeşitli Fotoğraf formatları desteklenir. Tüm fotoğrafları birkaç dakika içinde geri yükleyin.

Shining Photo Recovery, dijital fotoğraf makinelerinden, video kameralardan, iPod’lardan, Cep telefonundan, SD Kartlardan, Flash Kartlardan, Mini Disklerden, Zip Disklerden, sabit disklerden, USB flash sürücülerden değerli fotoğraflarınızı, resimlerinizi, görüntülerinizi ve video kliplerinizi ve ses dosyalarınızı kolayca kurtarabilir, Pen sürücüler, harici sabit diskler ve diğer cihaz tipleri 3 basit adımda. Yanlışlıkla fotoğraf silme, biçimlendirme, bölme hatası, işletim sistemi çökmesi, virüs saldırısı, İnsan Hatası ve diğer fotoğraf kaybı durumları nedeniyle kaybolan fotoğrafları geri alabilir.

Bugünün Ücretsiz Programı: Shining Photo Recove ve Throttle

İndirmek için tıklayın

 

Throttle 8.3.4

Throttle, dosyaları daha hızlı indirmek, web’de daha hızlı gezinmek ve gecikmeden oyun oynamak için bilgisayarınızı ve modeminizi anında yükseltir. Web’i ve sayfaların yüklenmesini sonsuza kadar süren sayfalara göz atmaktan yorulduysanız veya büyük dosyaları daha hızlı indirmek istiyorsanız, Throttle internet hızınızı anında artırabilir. Throttle, Kablo, DSL, U-Verse, Fios, çevirmeli, uydu ve cep telefonu (2G / 3G / 4G) internet bağlantı türleriyle çalışan en iyi internet hızlandırma yazılımı ürünlerinden biridir. Kolayca Throttle’u kullanarak ISS için ekstra aylık ücret ödemek zorunda kalmadan internet bağlantınızı yükseltebilirsiniz.

Throttle’un kullanımı çok güvenlidir ve modeminizin ve internet hızınızın performansını artırmak için çeşitli Windows kayıt defteri ve sistem değişiklikleri yapar; Bu, internette daha hızlı gezinmenizi, dosyaları daha hızlı indirmenizi ve gecikmeden oyun oynamanızı sağlar. Bilgisayarınızda ve modeminizde yapılan bu kalıcı değişiklikler, bilgisayarınız ve sunucular arasında ne kadar büyük veri paketlerinin gönderildiğini iyileştirir, bilgisayarınız ve sunucular arasındaki gecikmeyi ve Internet Explorer’ın aynı anda görüntüleri ve dosyaları nasıl indirdiğini azaltır. Throttle ile internetiniz çok daha hızlı olacak ve bilgisayarınıza yaptığı değişiklikler tamamen güvenli ve kalıcı olacaktır.

Bugünün Ücretsiz Programı: Shining Photo Recove ve Throttle

İndirmek için tıklayın

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu