TeknoDiot.com
   
   

BİM, Uygun Fiyatlı PlayStation 4 Satacak! (300 TL’lik Red Dead Redemption 2 Hediye)

BİM, Uygun Fiyatlı PlayStation 4 Satacak! (300 TL’lik Red Dead Redemption 2 Hediye)

Yanlış duymadınız! BİM durmak bilmiyor! BİM, teknoloji cihazları satmaya devam ediyor. Bu sefer konsol oyuncularını sevindirecek bir haberimiz var!

BİM, uygun fiyatlı PlayStation 4 Slim‘in yanında birde 300 TL’lik Red Dead Redemption 2 hediye ediyor. BİM aktüel kataloğunda PlayStation 4 modelinin hangi model olduğu yazmamakta, ancak görüntü olarak PlayStation 4 Slim modeli olduğu görünmekte.

Şuanda piyasada PlayStation 4 Slim 500 GB‘lık sürümü + Red Dead Redemption 2 paketi 2.100-2.200 TL fiyat aralığında satılmakta. Ancak BİM uygun fiyatını tekrar konuşturmuş ve PlayStation 4 Slim (bir adet kol)+ Red Dead Redemption 2 paketini tam 1.799 TL fiyata satıyor!

19 Nisan BİM’lerde satışa sunulacak olan PlayStation 4 Slim (500 GB) yani ince model olacak. PlayStation 4 Slim ile birlikte bir tane oyun kodu geliyor ve konsol iki yıl boyunca garantili olacak. BİM’in satacağı PlayStation 4 Slim‘lerin garantisi Sony Eurosia kapsamında değil ne yazık ki. Peşin fiyatına 6 taksit seçeneği de sunulmakta.

BİM, Uygun Fiyatlı PlayStation 4 Satacak! (300 TL’lik Red Dead Redemption 2 Hediye)

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1 yorum

Avatar
Aktüel 19 Nisan 2019 at 20:57

Satılacak olan PS4 ithalatçı garantili. Oyunla birlikte güzel fiyat

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.