Tiktok Takipçi Satın Al

Oyunculara Müjde: Rise of the Tomb Raider Büyük İndirime Girdi

Rise of the Tomb Raider oyunu Steam’de yüzde 70 indirime girerek oyuncuları sevindirdi. İşte Rise of the Tomb Raider indirimi ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Rise of the Tomb Raider, Crystal Dynamics tarafından geliştirilen, Microsoft Studios ve Square Enix firmaları tarafından yayımlanan aksiyon-macera oyunudur.2013 Yılında piyasaya sürülen Tomb Raider oyununun devamı niteliğindedir.10 Kasım 2015’te Xbox One ve Xbox 360 konsolları için çıkışını  erçekleştirmiştir.


Microsoft Windows ve Playstation 4 içinse 2016 yılında çıkacağı duyurulmuştur.Oyun Voksi adlı korsan grubu tarafından bypass edilmiş, CONSPIR4CY adlı korsan grubu tarafından kırılmıştır.

2016 E3 fuarında yayınlanan videolarıyla kalbimizi yerinden söken Rise of the Tomb Raider‘ın PC sistem gereksinimleri sonunda yayınlandı. PC platformuna çıkış yapacak olan oyunun sadece minimum sistem gereksinimleri yayınlandı ve yapımcı firma oyunun önerilen sistem gereksinimlerini yayınlamamakta oldukça kararlı gözüküyor. Ayrıca oyunun 4K desteklediğini de hatırlatmakta fayda var.

Oyunculara Müjde: Rise of the Tomb Raider Büyük İndirime Girdi

Oyun ile ilgili özellikler

  • Lara’nın Yolculuğu – Lara, Trinity olarak bilinen acımasız bir örgütün artılarına yerleştiren eski bir gizemi ortaya çıkarır. Trinity’den önce sırrı bulmak için yarışırken, iz Kitezh’in Kayıp Şehri hakkında bir efsaneye yol açar. Lara, Trinity’den önce Kayıp Şehir’e ve gizli sırlarına ulaşması gerektiğini bilir. Bununla birlikte, ilk Tomb Raiding seferinde Sibirya’ya doğru yola çıktı.
  • Woman vs. Wild – Lara, “Tomb Raider’ın Yükselişi” nde Lara sadece dünyanın dört bir yanından düşmanlarla değil dünyanın kendisiyle de savaşır. Hayvanları silah yapmak için avlayın ve yoğun nüfuslu ekosistemlerde nadir kaynaklar için süpürün. Lara’nın sınırlarını sonuna kadar zorlamasını gerektirecek hain koşullarla ve dengesiz manzaralarla dolu güzel düşmanca ortamlarla karşılaşacaksınız.
  • Gerilla Savaşı – Düşmanları önlemek veya yayından kaldırmak için çevreyi kendi yararınıza kullanın, ağaçları ölçeklendirin ve su altında dalış yapın, Lara’nın teçhizatını, silahlarını ve cephanesini oyun tarzınıza gizlilikten silahların yanmasına, patlayıcılarla zanaat ekin kaosuna kadar yapılandırın ve Lara’nın imzalı savaş yaylarını ve tırmanma baltasını kullanın.
  • Mezar Baskınına Dön – Mezarlar geri döndü ve her zamankinden daha büyük ve daha iyi. “Tomb Raider’ın Yükselişi” nde, ölümcül tuzaklarla dolu devasa, hayranlık uyandıran antik alanları keşfedecek, dramatik çevre bulmacalarını çözecek ve keşfedilecek sırlarla dolu bir dünyayı ele geçirirken antik metinleri deşifre etmek için eski metinleri deşifre edeceksiniz.

Rise of the Tomb Raider, Steam’de indirimde!

Oyun %70 indirimle birlikte Steam’de oyuncuları bekliyor. Normal şartlarda oyun 89 TL iken indirimle birlikte sadece 26,70 TL olarak oyuncularla buluşuyor. Ek olarak indirimin bitmesine sınırlı bir zaman kaldığını söyleyelim. Ortalama 6 saat kadar! Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunculara Müjde: Rise of the Tomb Raider Büyük İndirime Girdi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu