Tiktok Takipçi Satın Al

NBA 2K19’un Kapağındaki Yıldız Belli Oldu!

NBA 2K19’un oyun kapağında yer alacak NBA yıldızı sonunda belli oldu. NBA 2K Serisinin Kapağındaki İlk Uluslararası Yıldız Oyuncu Giannis Antetokounmpo Oldu. The Greek Freak lakabıyla tanınan Antetokounmpo’nun uluslararası yıldız olma yolculuğu NBA 2K19 Standart Versiyon kapağıyla devam ediyor.

New York – 2 Temmuz 2018 – 2K, bugün yaptığı açıklamayla NBA 2K19 Standart Versiyon’un kapağında Milwaukee Bucks’ın iki kez NBA All-Star’a seçilen gözler üstündeki yıldızı Giannis Antetokounmpo’nun olduğunu duyurdu. NBA tarihinde normal sezonu sayı, ribaund, asist, top çalma ve blok kategorilerinin hepsinde ilk 20 içerisinde bitiren Antetokounmpo, inanılmaz atletik özellikleriyle de Çılgın Yunan diye çevirebileceğimiz “Greek Freak” lakabıyla tanınıyor.


“NBA 2K19 ile serinin kapağında yer alan ilk uluslararası oyuncu olmaktan dolayı onur duydum” diyen Antetokounmpo sözlerine “NBA 2K serisini oynamaya bayılıyorum ve oyun benim için çok anlam ifade ediyor. NBA’de bu tanınırlığa ulaşmak için çok çalıştım ve NBA 2K19’un kapağında yer almak benim için bir hayalin gerçeğe dönüşmesi demek” diyerek devam etti.

[ilgiliicerik icerik_id=”19315″]

NBA 2K19'un Kapağındaki Yıldız Belli Oldu!

Atina’nın sokaklarında saat satarak hayata atılan Antetokounmpo, zeki kişiliği ve sıra dışı yeteneği sayesinde NBA hayranlarının gönlünü hızlı bir şekilde çalmayı başardı. Diğer NBA oyuncularının da saygısını kazanan Antetokounmpo kısa zamanda En İyi İkinci Çaylak Takımı, NBA En İyi Defans İkinci Takım, NBA En İyi İkinci Takım (iki kere) ve En Çok Gelişme Kaydeden Oyuncu ödüllerini aldı.

NBA 2K Pazarlama Başkan Yardımcısı Alfie Brody konuyla ilgili, “Giannis, NBA’in geleceği. Top sürme ve atletizm özellikleri onu ligin reddedilemez bir gücü haline getiriyor. Kapak yıldızı için mükemmel bir oyuncu ve bizim kapak yıldızı olan ilk uluslararası oyuncumuz olduğu için de büyük heyecan duyuyoruz.” açıklamasını yaptı.

[ilgiliicerik icerik_id=”19319″]

NBA 2K19 Standart Versiyon ön siparişlerinde aşağıdaki dijital içerikler yer alacak:

  • 5,000 Virtual Currency
  • 10 MyTEAM paketi (her hafta bir tane verilecek)
  • 1 adet Giannis Antetokounmpo Sapphire MyTEAM kartı

NBA 2K19, son 17 yılda* en yüksek puan alan ve en çok satan NBA video oyunu NBA 2K serisinin en yeni oyunu. Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K19 Standart Versiyon ve NBA 2K19 20. Yıldönümü Versiyonu, Eylül 2018’de PlayStation®4 için piyasaya çıkacak.

NBA 2K19’un MyCAREER moduna önceden başlamak isteyen oyuncular, tamamen yenilenen NBA 2K19 The Prelude oyununu 31 Ağustos 2018 tarihinden itibaren PlayStation®4 konsollarına indirebilirler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu