NBA 2K19 Oyun Raflarında Yerini Aldı!

Abone Ol 

NBA 2K19 İle adını tüm dünya duyacak. NBA 2K19 tüm dünyada oyun piyasasında çıktı.

20. yılını kutlayan NBA 2K serisi; en iyi grafikler, en iyi oynanış ve açık dünya temalı Neighborhood konseptiyle, bir spor oyununun nasıl olabileceğini tekrardan tanımlıyor. NBA 2K19, gerçek basketbol deneyimini ve kültürünü oyuna yansıtma konusunda limitleri zorlamaya devam ediyor.

NBA 2K19, Visual Concepts ekibinin 20 yıllık yenilik ve gelişim sürecinin zirvesini temsil ediyor.” diye konuşan Visual Concepts’in Başkanı Greg Thomas, “Spor oyunlarının yıllar içerisinde gelişmesini en ön sıradan takip etmek heyecan vericiydi, takipçilerimizin oyunumuzu deneyimlemeleri için sabırsızlanıyoruz” dedi.

[sp-related style=”dark” id=”20254″]

Daha sürükleyici olan MyCAREER modu, yeniden tasarlanan MyTEAM modu, artan dinamikleriyle Neighborhood gibi birçok yenilik ve geliştirilmiş özellikleriyle birlikte gelen NBA 2K19’un, bütün modlarını birbirine bağlayan müziklerini ise son dönemin popüler isimlerinden Travis Scott düzenliyor. NBA 2K19’un geliştiricisi olan Visual Concepts, mümkün olan en geniş kapsamlı basketbol simülasyonu deneyimini yaşatmayı vaat ediyor.

NBA 2K19 Oyun Raflarında Yerini Aldı!

NBA 2K19 bazı yeni özelliklerle birlikte geliyor:

  • Takeover ile Kontrolü Ele Geçir: Yeni Takeover özelliğiyle birlikte MyPLAYER’ınızın potansiyelini zorlayın. Daha önce sahada görmediğiniz özel hareketleri ve yetenekleri açın veya Team Takeover’ı aktif ederek takımınızın gücünü ortaya çıkarın.
[sp-related style=”dark” id=”19319″]
  • Neighborhood’u Yönetin: Yenilenmiş Neighborgood’da tek bir günü bile kaçırmak istemeyeceksiniz. Under Armour Cages sahasına isminizi yazın, yeni gündüz ve gece geçişleriyle sabah akşam top sürün, Jordan Rec Center’a yürüyün ya da 3’e 3 sokak basketboluyla eski ekibinizi geri toplayın.
  • MyTEAM: İlk MyPLAYER kartınızı yaratın, LeBron, Kobe ve koleksiyonunuzdaki diğer oyuncularla birlikte rekabetçi modlarda oynayın.
  • Tamamen yeni MyCAREER: Neighborhood’dan uluslararası fenomen olmaya kadar uzanan bir hikaye. Orijinal kariyer hikaye modu tamamen yeni, Çin’den G-League’e, oradan da NBA’e uzanan sürükleyici hikayesiyle birlikte geri dönüyor. All-Star oyuncuları, popülariteye bağlı kontrat ve yeni takım kimyası elementleriyle birlikte parkeleri domine etmenize imkan sağlıyor
Göz atın:   NBA 2K19 İçin Ön Siparişler Başladı

LeBron James’in kapağında bulunduğu NBA 2K19 20th Anniversary Edition, içerisinde NBA 2K19 oyununun yanı sıra 100,000 Virtual Currency, MyTEAM kartları, LeBron temalı dijital MyPLAYER eşyaları ve daha fazla özelliğiyle birlikte geliyor. Giannis Antetokounmpo ise NBA 2K19’un standart sürümünün kapağını süslüyor.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu