TeknoDiot
     
     
     

Kaykay ve Scooter Audi e-tron scooter’da Buluştu

Kaykay ve Scooter Audi e-tron scooter’da Buluştu

Audi’nin elektrikli scooter ile kaykayı buluşturan e-tron scooter aracı, markanın geleceğin şehirlerinde elektrikli ulaşım çözümleri ile ilgili öngörüsünü de ortaya koyuyor. Sadece 20 kilo ağırlığındaki Audi e-tron scooter, 20 kilometre menzile sahip.

Keyif için binmenin yanında, metropollerde ulaşım için de tasarlanan Audi e-scooter konsepti, sadece 20 kilogram ağırlığında…

Kolayca katlanarak, otomobilde, trende veya otobüste taşınabilen e-scooter, tekerlekli bavul gibi de çekilebiliyor. Kaykayın dinamikliğini, scooter’ın dengesi ile buluşturan e-scooter’da, dönüşler kullanıcıların vücudunun ağırlığını dönmek istediği yöne çevirmesiyle gerçekleşiyor.

Kaykay ve Scooter Audi e-tron scooter’da Buluştu

Audi e-scooter’da batarya ve elektronik sistem gidonda yer alıyor. e-scooter’ın gazı ve freni de yine gidonda bulunuyor. Önde bulunan LED farların yanında, arkasında fren lambasının da bulunduğu aracın bluetooth bağlantısı da hırsızlığa karşı önlem olmanın yanında, sürüş profili oluşturmaya da yarıyor.

Tam şarj ile 20 kilometre menzili olan ve saatte 20 kilometre hıza çıkabilen Audi e-scooter, 2020 yılında seri olarak üretilmeye başlanacak.

Kaykay ve Scooter Audi e-tron scooter’da Buluştu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Deadpool 2 Filminin İlk Resmi Posteri Yayınlandı

Buğra Noyan

Haftanın Mobil Duvar Kağıtları #1

Buğra Noyan

Toyota TNGA Platformunu Küçük Segmente Taşıyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.