TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Sosyal Medya Haberleri » Twitter Yeni Özelliğine Kavuştu

Twitter Yeni Özelliğine Kavuştu

Twitter Yeni Özelliğine Kavuştu

Twitter, dünyada olan biten her şeyin konuşulduğu bir platform. Birlikte olunca da çok fazla konu hakkında konuşuyoruz.

Aynı anda çok fazla konu konuşulduğundan sevdiğiniz şeylerle ilgili yeni ve ilginç sohbetleri bulmak bazen zor ve yorucu olabiliyor. Çoğunlukla da sadece sizin için önemli olan konularla ilgili atılan en iyi Tweet’leri görmek istiyorsunuz. Bugünden itibaren Twitter’daki en iyi sohbetleri takip edebilmeyi daha da kolay hale getiriyoruz.

Önümüzdeki aylarda, tek bir dokunuşla bir hesabı takip etmenize benzer şekilde herhangi bir konu hakkındaki sohbetleri de takip edebileceksiniz. Konu başlık önerileri ana sayfanızda yer alacak ve halihazırda Twitter’da takip ettikleriniz ve aramaya meyilli olduğunuz konulara bağlı olarak arama çubuğunuzda belirecek.

Twitter Yeni Özelliğine Kavuştu

Ister favori müzik grubunuz olsun ister tuttuğunuz takım ya da ünlü bir isim olsun, Twitter’da bir konuyu takip etmeyi seçtiğinizde konuyla ilgili uzmanların, hayranların ya da konu hakkında konuşmaya eğilimli olan pek çok hesaptan gelen Tweet’leri göreceksiniz.

Twitter’dan yeni özellik: Konu başlıkları

Önceden, belirli hesaplar izleyerek, arayarak ya da en son için Araştır sekmesine bakarak neler olup bittiğini takip etmenin en iyi yolunu bulmak için tüm iş kullanıcıya düşüyordu. Şimdi ise tek bir dokunuşla neye önem verdiğinizle ilgili en alakalı ve ilginç Tweet’leri görme seçeneğine sahipsiniz.

Bu önerileri zaman çizelgenizde ve aramada görmeyi bekleyebilirsiniz önümüzdeki aylarda ve en çok neyle ilgilendiğinizi bildiğimiz için, Konu önerileri daha da iyi olmalı. Umarız bu sizin dünyanızda olanlara ayak uydurmayı kolaylaştırır.

Twitter Yeni Özelliğine Kavuştu Twitter Yeni Özelliğine Kavuştu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google, Türkiye’den de Katılım Sağlanabilen Mobil Oyun Yarışması Başlattı

Buğra Noyan

Turkcell’den Milyon TL’lik Enerji Tasarrufu

TeknoDiot Bey

Yılbaşına Özel Hadi’den Rekor Ödüllü Yarışma: 201.900 TL ve 201.900 GB İnternet

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.