Tiktok Takipçi Satın Al

Apple’ın Yeni Bir Özelliği Yalnızca Yeni Mac’lerde Çalışacak!

Apple MacOS Catalina’nın yeni özelliklerinden biri de Sidecar. Bilmeyenler için, bu temelde macOS kullanıcılarının bir iPad almalarını ve bu iPad’i MacBook dizüstü bilgisayarları için ikincil bir ekrana getirmelerini sağlar. Özellikle üçüncü taraf alternatiflerine güvenmek zorunda kalan kullanıcılar için oldukça kullanışlı ve çok hoş bir özellik.

Çok heyecanlanmadan önce, bazı sınırlamalar olacağı görülüyor. The Verge’e göre, Sidecar’ın tüm MacBook dizüstü bilgisayarlarda çalışmayacağını ortaya çıkaran bir Apple beyaz kağıdına rastladılar. Sadece yeni MacBook modelleri sadece uyumlu olacak gibi görünüyor.


Apple’ın Yeni Bir Özelliği Yalnızca Yeni Mac'lerde Çalışacak!

Faydalı Bir Özellik!

2016 veya üstü bir Apple MacBook’a, 2018 veya üstü bir MacBook Air’e veya 2016 veya üstü bir MacBook Pro’ya sahipseniz. Eski MacBook’ların Sidecar’ı desteklememesinin nedeni olarak, bunun bir donanım sınırlamasına bağlı olabileceği, bunun düzgün çalışması için Intel’in Skylake işlemcileri veya daha yenisini gerektirmesi gerektiği ileri sürüldü. Bu gerçekten doğru ise doğrulanamaz, ancak mantıklı geliyor.

Sidecar’ın aynı zamanda MacBook olmayan bilgisayarlarda da çalışacağına dikkat edin, bunlar iMac Pros, 2019 Mac Pro, 2015 veya sonraki sürümlerden iMac’ler veya 2018 veya sonraki sürümlerden Mac minis, hepsi birlikte rastgele bir şekilde Skylake tarafından desteklenmektedir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu