TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Apple Haberleri » Apple, AirPods Pro Üretimini Artırıyor

Apple, AirPods Pro Üretimini Artırıyor

Apple, AirPods Pro Üretimini Artırıyor

Apple‘ın AirPods ve AirPods Pro, şirketin talebini karşılayamayacak kadar iyi satıyor. Apple, AirPods Pro ve AirPods kulaklıklarının üretimini artırıyor!

Nikkei Asian Review’e göre, Cupertino, AirPods Pro‘nun üretimini iki katına çıkarmak da dahil olmak üzere gerçek kablosuz kulaklığının her ikisinin de üretimini hızlandırmak için tüm üreticilerine ve sağlayıcılarına bir not gönderdi.

AirPods Pro‘nun üretim ortağına Luxshare-BİT denir ve Çin Halk Cumhuriyeti’nde iki tesisi vardır. Apple’ın verimi ayda 1 milyon birimden ayda 2 milyon birimine ikiye katlaması gerekiyordu. Kablosuz şarj kutulu normal AirPods modelleri GoerTek tarafından Vietnam merkezli fabrikalarında toplandı ve üretimde daha küçük bir miktar olmasına rağmen bir artış görmesi gerekiyor.

Apple, AirPods Pro Üretimini Artırıyor

:: 70 Bin Dolarlık 18 Ayar Altın Kaplı Apple AirPods Pro!

Kablosuz kulaklıklar, Apple’ın en hızlı büyüyen ürünüdür ve analistler, yılda 200 milyon adet satılabileceğini, 2020 gibi erken bir sürede 80 milyona ulaşacağını tahmin ediyorlar.

Yeni kablosuz kulaklıklar şu anda aktif gürültü önleyici ile 249 dolara sunuluyor ve bazı pazarlarda 30 güne kadar bekleme süresi mevcutken, normal AirPods kablosuz şarj davası olmadan 159 dolara ve 199 dolara mal oluyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Windows XP ve Vista Kullanıcılarına Üzücü Haber!

Buğra Noyan

Chrome 78’in Gizli Karanlık Modu ve Güvenli Parola Özellikleri Nasıl Etkinleştirilir?

Hüseyin Ceylan

MediaMarkt’ta Okula Dönüş Fırsatları Başladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.