TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Apple Haberleri » 70 Bin Dolarlık 18 Ayar Altın Kaplı Apple AirPods Pro!

70 Bin Dolarlık 18 Ayar Altın Kaplı Apple AirPods Pro!

70 Bin Dolarlık 18 Ayar Altın Kaplı Apple AirPods Pro!

Apple AirPods Pro kulaklıkları şimdi 18 ayar altın kaplı model ile satın alınabiliyor. Caviar Limited Edition kulaklık, çok özel olduğunun altını çizelim.


Apple, yeni AirPods Pro kulaklıklarını tanıtmıştı. Hem ses kalitesi hem de gürültü azaltma büyük ölçüde iyileştirilmiş durumda raflarda yerini almıştı.

Bu da fiyatlara da yansımıştı. Bir Rus lüks akıllı telefon ve aksesuar üreticisi olan Caviar, popüler Airpod’ların sınırlı bir sürümünü tanıttı. Apple kulaklıkları tamamen altın kaplı olarak raflarda yerini alması bekleniyor. Özel bir sürüm olduğundan dolayı stoklarda çok az şekilde olacağı tahmin ediliyor.

AirPods Pro Limited Edition kulaklıkları

Kablosuz kulaklığa özel bir tasarım verildi ve altın kulaklığı gerçek bir mücevher haline getirdi. Caviar AirPods Pro Gold Edition, dünyada 18 ayar altının kullanıldığı tek model. Bu, kulaklıklı mikrofon setini de normalden oldukça ağır yapar. Caviar’a göre daha ağır olan ağırlık, bu lüks kulak tıkaçlarının size vereceği ekstra benzersiz bir his yaratıyor.

70 Bin Dolarlık 18 Ayar Altın Kaplı Apple AirPods Pro!

Dikkat çekici bir şekilde, yalnızca bir adet satılacak. Bu kulaklıklarla, gerçekten eşsiz ve dünyadaki tek siz olabilirsiniz. AirPods Pro Limited Edition, bir taç şeklinde, karşılık gelen Caviar logosuyla eşleşen bir altın kasa içinde gelir. Mücevher özellikle kaliteli ve lüks görünüyor.

Elbette bu Gold Edition gibi özel bir ürün için normalden çok daha fazla para ödersiniz. Altın AirPods Pro’nun fiyatı 67.790 dolardır. Özellikler açısından, Kulakiçi orijinal Apple kulakiçi ile tam olarak aynı işleve sahiptir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


En Çok Kullanılan Android Sürümleri Neler?

Buğra Noyan

NVIDIA GeForce Now’a Yeni Oyunlar Eklendi

Buğra Noyan

Kojima Productions Ofislerini Geçici Olarak Kapatıyor

Handenur Turhan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.