70 Bin Dolarlık 18 Ayar Altın Kaplı Apple AirPods Pro!

Apple AirPods Pro kulaklıkları şimdi 18 ayar altın kaplı model ile satın alınabiliyor. Caviar Limited Edition kulaklık, çok özel olduğunun altını çizelim.


Apple, yeni AirPods Pro kulaklıklarını tanıtmıştı. Hem ses kalitesi hem de gürültü azaltma büyük ölçüde iyileştirilmiş durumda raflarda yerini almıştı.

Bu da fiyatlara da yansımıştı. Bir Rus lüks akıllı telefon ve aksesuar üreticisi olan Caviar, popüler Airpod’ların sınırlı bir sürümünü tanıttı. Apple kulaklıkları tamamen altın kaplı olarak raflarda yerini alması bekleniyor. Özel bir sürüm olduğundan dolayı stoklarda çok az şekilde olacağı tahmin ediliyor.

AirPods Pro Limited Edition kulaklıkları


Kablosuz kulaklığa özel bir tasarım verildi ve altın kulaklığı gerçek bir mücevher haline getirdi. Caviar AirPods Pro Gold Edition, dünyada 18 ayar altının kullanıldığı tek model. Bu, kulaklıklı mikrofon setini de normalden oldukça ağır yapar. Caviar’a göre daha ağır olan ağırlık, bu lüks kulak tıkaçlarının size vereceği ekstra benzersiz bir his yaratıyor.

70 Bin Dolarlık 18 Ayar Altın Kaplı Apple AirPods Pro!

Dikkat çekici bir şekilde, yalnızca bir adet satılacak. Bu kulaklıklarla, gerçekten eşsiz ve dünyadaki tek siz olabilirsiniz. AirPods Pro Limited Edition, bir taç şeklinde, karşılık gelen Caviar logosuyla eşleşen bir altın kasa içinde gelir. Mücevher özellikle kaliteli ve lüks görünüyor.

Elbette bu Gold Edition gibi özel bir ürün için normalden çok daha fazla para ödersiniz. Altın AirPods Pro’nun fiyatı 67.790 dolardır. Özellikler açısından, Kulakiçi orijinal Apple kulakiçi ile tam olarak aynı işleve sahiptir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu