Tiktok Takipçi Satın Al

TP-Link, Kurumsal Çözüm Eğitimlerine Başladı

TP-Link, kurumsal çözümlerine yönelik eğitim seminerlerine başladı. Çözüm ortaklarının yeni kurumsal ürünleri daha iyi tanıması ve doğru projelendirmesi amacıyla başlatılan seminerlerin ilk etabı Gaziantep ve Adana’da yapıldı.


Kurumlara yönelik ağ çözümlerinde de iddialı olan TP-Link®, sürekli gelişen ve genişleyen kurumsal çözümlerine yönelik eğitim seminerlerine başladı. Bölgesel bazda planlanan ve her bölgede bir çözüm ortağı ile ortak gerçekleştirilen eğitim seminerlerinin ilk etabı, Gaziantep ve Adana’da yapıldı.

Çözüm ortaklarının ürünleri daha yakından tanıması ve kurumlara daha verimli ağ projeleri planlayabilmeleri amacıyla yapılan eğitim seminerlerine, TP-Link çözüm ortakları ve çalışanları katılıyor. Kurumsal ürün aliesi, yeni ürün grupları ve modeller, avantajlarıyla çözüm ortaklarına tanıtılıyor. Seminerlerde çözüm ortaklarından gelen sorular da cevaplanıyor.

TP-Link, Kurumsal Çözüm Eğitimlerine Başladı

İlgili Makaleler

Kovid salgını nedeniyle bu tür fiziksel toplantılara bir süre ara vermek zorunda kaldıklarını söyleyen   TP-Link Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, “Geçen bu süre içinde kurumsal ürün grubumuz çok genişledi. Her boyuttan kurumun ihtiyacına yönelik, geniş bir ürün portföyümüz var. Yeni ürünlerimizi, kurumlara avantaj sağlayan çözümlerimizi iş ortaklarımıza yakından tanıtmak istedik ve bu eğitimlere başladık” diyor.

İlk eğitim semineri 17 Mayıs tarihinde Gaziantep Divan Otel’de düzenlendi. TP-Link ve çözüm ortağı Güneş Bilgisayar’ın birlikte gerçekleştirdiği seminere bölgede yer alan TP-Link çözüm ortakları davet edildi ve geniş bir katılım oldu. Yeni ürünlerin yanı sıra proje örneklerine de yer verilen seminerin ikincisi ise 18 Mayıs tarihinde Adana Hilton Oteli’nde yapıldı. Adana ve yakınındaki illerden yoğun katılım olan seminere TP-Link’in yanı sıra çözüm ortağı 3S Bilgisayar evsahipliği yaptı.

Kurumsal Çözüm Eğitim seminerlerine hız kesmeden devam edeceklerini belirten Ali Dinçer, yakında İstanbul, İzmir ve Samsun bölgelerinde çözüm ortaklarıyla bir araya geleceklerini söyledi.

TP-Link bireysel ağ çözümlerinin yanı sıra, kurumlara her aşamada avantajlar sağlayan ağ çözümleri üretiyor ve Türkiye geneline yayılmış, deneyimli ve uzman çözüm ortaklarıyla anahtar teslimi ağ projeleri gerçekleştiriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu