Tiktok Takipçi Satın Al

Apple AirPods Pro Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Apple nihayet çok söylentili AirPods Pro kablosuz kulaklığını tanıttı. ABD’de 249 dolar olarak fiyatlandırılıyor. Peki AirPods Pro ne zaman satışa çıkacak?

AirPods Pro, standart AirPod’ların yerine geçmez, ancak adından da anlaşılacağı gibi daha premium bir versiyonu.


Buradaki ana özellikler aktif gürültü iptali, suya dayanıklı yeni bir tasarım ve diğer benzersiz ve ilginç özellikleri de beraberinde getiriyor.

AirPods Pro neler sunuyor?

AirPods Pro, kulak içi bir tasarıma sahip olmaları için artık kullanılmayan ve uygun şekilde adlandırılan Apple Kulak İçi Kulaklıkları dışında yalnızca ikinci çift Apple kulaklığı yapan kulak içi bir tasarıma sahiptir. AirPods Pro, elektronik parçaların yerleştirilmesinden önce bile oturmasını sağlayan ve pasif ses yalıtımı sağlayan üç set silikon kulak ucu ile birlikte gelir. Basıncı eşitlemek için bir havalandırma sistemi kullanılır, böylece kullanıcı, özellikle kulak içi kulaklıklar için kullanılmamışsa, rahatsızlık hissetmez.

Apple AirPods Pro Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Aktif gürültü önleme sistemi, biri dış diğeri kulaklıkların içi olmak üzere iki mikrofon kullanır. Harici mikrofon, ortam gürültüsünü izler ve ardından iptal eden ters bir ses sinyali oluşturur. Dahili mikrofon, kulaklıktaki sesi izler ve içeri giren ses miktarına bağlı olarak her bir kulak için gürültü iptalini otomatik olarak ayarlar.

AirPods Pro ayrıca, ortamdaki bazı sesleri sesle birleştiren saydamlık adı verilen bir özelliğe sahiptir, böylece koşuya çıkarken veya havaalanında duyuru yaparken çevrenizdeki trafik gibi şeyleri duyabilirsiniz.

AirPods Pro ayrıca IPX4 suya ve terlemeye dayanıklı yeni bir tasarıma sahiptir, bu da spor salonunda veya koşuda kullanabileceğiniz anlamına gelir ve onları ter ile mahvetmek için endişelenmenize gerek kalmaz ve yeni kulak içi tasarımı da onları yerinde. Ancak, bunları havuzda tam olarak kullanamazsınız ve aynı zamanda, sadece kulaklıklar suya dayanıklıdır, durumda değil.

Apple AirPods Pro Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Ses cephesinde AirPods Pro, yeni bir özel yüksek dinamik aralık yükselticisine sahip yeni bir özel yüksek gezi ses sürücüsü kullanıyor. Ses, dahili mikrofon kullanılarak sürekli izlenir ve anında ayarlanır; böylece kulağınızın şeklinden ve etrafınızdaki gürültüden bağımsız olarak en iyi ses kalitesini elde edersiniz.

AirPods Pro pil özelliği

Tüm yeni özelliklere ve biraz daha küçük tasarıma rağmen, AirPods Pro’nun pil ömrü AirPod’larınkine benzer. Gürültü engelleme açıkken ve 5 saat kapalıyken 4,5 saatlik müzik dinleme süresi elde edersiniz. Ayrıca gürültü önleme açıkken 3,5 saatlik konuşma süresi elde edersiniz. Bu durum, ilave şarjlar sağlar ve pil ömrünü toplam 24 saat dinleme süresine ve 18 saat konuşma süresine götürür. Kasa hızlı şarj yapıyor ve sadece 5 dakikalık şarjın ardından bir saat müzik veya görüşme sağlıyor.

AirPods Pro ne zaman çıkacak?

AirPods Pro ne zaman çıkacak merakla bekleniyordu. AirPods Pro çıkış tarihi açıklandı. AirPods Pro modeli 30 Ekim’de başta ABD olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde de raflarda yerini alacak. AirPods Pro fiyatı ne kadar olacak derseniz, AirPods Pro fiyatı ise 250 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu