Microsoft, Outlook ile Gmail Entegrasyonunu Test Ediyor! - TeknoDiot.com

Microsoft, Outlook ile Gmail Entegrasyonunu Test Ediyor!

Abone Ol 

Çoğumuzun birden fazla e-posta hesabına sahip olma ihtimali yüksektir. Microsoft, Outlook ile Gmail entegrasyonunu test ediyor.

Bir iş, bir kişisel ve diğerleri için bir e-posta hesabı olabilir. Ayrıca, kişisel olarak Gmail’i ve işiniz veya işiniz için özel bir e-posta adresini kullanabileceğiniz tüm e-postalarımız için aynı e-posta sağlayıcılarını kullanmamamız gerektiği anlamına gelir.

Tüm e-posta hesaplarınızı birleştirmenin bir yolunu aramaya çalışıyorsanız, Microsoft‘un Outlook’taki Gmail entegrasyonunu test ettiğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu, Twitter’da bir ekran görüntüsünü paylaşan Florian B tarafından tespit edildi; bu noktada Outlook kullanıcılarının platforma bir Gmail hesabı ekleyebileceği görünüyor.

Microsoft, Outlook ile Gmail Entegrasyonunu Test Ediyor!

Bunun anlamı, hem Outlook e-postalarınıza hem de Gmail e-postalarınıza erişmek istiyorsanız, yalnızca birden fazla e-posta uygulamasında ve pencerede hokkabazlık yapmak için çaba harcamanız için Outlook’u kullanmanız gerektiğidir. Bununla birlikte, bu özelliğin henüz herkes için canlı görünmediğine dikkat çekmeliyiz.

Şu anda Outlook’a bir Gmail hesabı ekleyemediklerini iddia eden bazı kullanıcılar var. Bunun bir tür test olup olmadığından emin değiliz veya Microsoft özelliği aşamalı olarak kullanıma sokuyorsa, bu yüzden şimdi göremiyorsanız, belki daha sonra size ulaşacaktır.

Göz atın:   Microsoft, Mobil İşletim Sistemi İçin Desteğe Son Veriyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu