Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, 2020’de Çentiksiz iPhone Modelini Piyasaya Sürecek

Analist Ming-Chi Kuo, 2020’de en az bir yeni iPhone’un ekran-çerçeve oranı için daha küçük bir ön kamera lensi ile donatılacağını iddia ettiği Çin web sitesi MyDrivers aracılığıyla yeni bir araştırma notu ile çıktı.

İkincisi, China Times Apple’ın 2020’de çentik veya Face ID olmadan yeni bir iPhone modeli yayınlamayı planladığına inanan, Asya’daki yatırım şirketi Credit Suisse’deki bir analisti aktarıyor. Sürümüne benzeyen ekran akustik parmak izi doğrulama, iPhone ekranında herhangi bir yerde çalışacak ID’ye sahip olabilir.


Analist, üç yeni iPhone‘un da 2021’de daha az olacağına inanarak, ekran altı ön kameralara geçişi ve tam ekran parmak izi doğrulamasını tamamladı. Raporda, Apple’ın üçüncü taraf bir sağlayıcıya güvenmek yerine kendi ekran altı parmak izi teknolojisini geliştirmesi muhtemel olduğu iddia ediliyor.

Söylentilere göre aşağıdaki zaman çizelgesi

  • 2019: Yüz kimliğine ve çentikte değişiklik yapmayan üç yeni iPhone
  • 2020: Yüz kimliği ve daha ince çentikli iki yeni iPhone, tam ekran parmak izi doğrulaması ile bir yeni çentiksiz iPhone
  • 2021: Tam ekran parmak izi doğrulaması ile üç yeni çentiksiz iPhone
[sp-related style=”dark” id=”48253″]

Apple, 2020'de Çentiksiz iPhone Modelini Piyasaya Sürecek

Daha geçen hafta, bir rapor Apple’ın ekran altı parmak izi teknolojisine sahip yeni bir iPhone piyasaya sürmeyi planladığını iddia etti, ancak raporda cihazın düşük maliyetli olduğu düşünülen ekran altı parmak izi teknolojisinin bütçeye duyarlı Çin pazarı ile sınırlı olacağını belirtti. Face ID sensörlerinden daha fazla.

Aynı şekilde, Mayıs ayında Apple‘ın Asya tedarik zincirindeki tedarikçilerle yapılan toplantıların ardından, Barclays analistleri 2020 iPhone modellerinin tam ekran Dokunmatik Kimlik için izin verebilecek akustik parmak izi teknolojisine sahip olacağını iddia etti.

Son olarak  Samsung, ekranın sağ üst köşesinde sırasıyla dairesel ve hap şeklindeki ön kamera kesiklerine sahip Galaxy S10 ve Galaxy S10 + akıllı telefonlarıyla çentiği önlemek için şimdiye kadar farklı bir yaklaşım benimsemiştir.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu