Tiktok Takipçi Satın Al

Müjde: Among Us İçin Büyük Yeni Güncelleme Yolda (Yeni Harita ve Dahası)

Yeni Among Us güncellemesinde sunulan diğer özellikler arasında eklenen görev çubuğu modları, telleri düzeltme görevi için yeni semboller ve toplantı ekranına kozmetik ürünler yer alıyor.

Among Us geliştiricisi InnerSloth, oyun için diğer şeylerin yanı sıra isimsiz oylama seçenekleri ekleyen bir yama yayınladı. Yeni özellikler, Android, iOS ve PC’ler için Steam üzerinden kullanıma sunulan bir güncellemede mevcuttur.


Yeni güncellemede sunulan diğer özellikler arasında eklenen görev çubuğu modları, telleri düzeltme görevi için yeni semboller ve toplantı ekranına kozmetik ürünler yer alıyor. Güncelleme ayrıca çeşitli hataları da düzeltir. InnerSloth kurucu ortağı ayrıca Twitter’da oyunun yakında sunucu başına 12-15 oyuncuyu destekleyeceğini açıkladı.

Yeni Among Us Güncellemesi

Müjde: Among Us İçin Büyük Yeni Güncelleme Yolda (Yeni Harita ve Dahası)

Güncellemelerin yanı sıra, InnerSloth ayrıca oyun için ‘küçük bir yol haritası’ duyurdu. Among Us Aralık ayına kadar yeni güncellemesini alması bekleniyor, bu da oyuncuların oyunu hackleyen veya hileli olan hesapları rapor etmesine izin verecek. Oyuncular ayrıca arkadaş listeleri oluşturabilecek.

Oyuncular, tüm oyların gri olarak görüneceği oyun güncellemesinde isimsiz olarak oy kullanabilecekler. Yeni görev çubuğu modları arasında yalnızca toplantılar sırasında çubuğu güncelleyen bir toplantı modu, görev çubuğunu tamamen kaldıran görünmez bir mod ve şu anda olduğu gibi çalışan her zaman modu bulunur. ABD Arası güncellemesi, renk körü desteğine ilişkin ilk geçişi de içeriyor.

Ek olarak Among Us için yeni harita şu anda geliştiriliyor, yeni görevler içerecek ve mevcut Polus Haritasından daha büyük olacak. Yeni harita tüm oyuncular için ücretsiz olacak ve aynı yaratıcıların eski bir oyun serisi olan “Henry Stickmin temalı” olacak.

Popüler oyunun şu anda birkaç dil çevirisi mevcut olsa da, geliştiriciler, birden çok dile profesyonel çeviriler yapmayı planladıklarını da ortaya çıkardı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu