«
2019 Apple Tasarım Ödülleri Sahiplerini Buldu Apple Haberleri Teknoloji Haberleri

Apple Tasarım Ödülleri, kategorilerindeki en iyi uygulama ve oyun tasarımlarını ödüllendirdi.

Apple Tasarım Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı ve üstün sanatsal ve teknik başarıları, kullanıcı arayüzü ve uygulama tasarımları için dokuz iOS geliştiricisine ödül dağıttı.

Kazananlar, Avustralya, Avusturya, İngiltere, Fransa, İtalya, Litvanya ve ABD gibi birçok ülkedeki çeşitli büyüklüklerdeki şirketlerden geliştiriciler oldu.

Ödül kazanan uygulamalar fotoğraf düzenlemeden çizim yapmaya, tıbbi görüntülemeye, spor ve oyunlara kadar birçok kategoriyi temsil ediyor.

2019 Apple Tasarım Ödülleri Sahiplerini Buldu Apple Haberleri Teknoloji Haberleri

Uygulamaların her biri kullanıcı arayüzü tasarımına, ses tasarımına, grafik, kontrol ve oyun tasarımına eşsiz bir yaklaşım sunuyor ve dokunsal özellikler, Metal ve Core ML gibi çığır açan Apple teknolojilerinden yararlanıyor.

Kazanan dokuz uygulama, geleneği sürdürerek, gerek yeni ortaya çıkan gerek olgunluğa ulaşmış kategorilerde çığır açan kullanıcı deneyimi sunuyor. Apple Tasarım Ödülleri’nin geçmişteki kazananları, insanların Apple aygıtları üzerinden dünyayı algılama biçimlerini dönüştürdü.

Mükemmel tasarımlar, konuşma çevirisi (iTranslate Converse), illüstrasyon (Procreate), anatomi öğrenimi (Complete Anatomy) ve interaktif eğlence (“Florence” ve “Alto’s Odyssey”) gibi uygulamalarda devrim yarattı.

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *