2019 Apple Tasarım Ödülleri Sahiplerini Buldu - TeknoDiot.com

2019 Apple Tasarım Ödülleri Sahiplerini Buldu

Abone Ol 

Apple Tasarım Ödülleri, kategorilerindeki en iyi uygulama ve oyun tasarımlarını ödüllendirdi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Apple Tasarım Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı ve üstün sanatsal ve teknik başarıları, kullanıcı arayüzü ve uygulama tasarımları için dokuz iOS geliştiricisine ödül dağıttı.

Kazananlar, Avustralya, Avusturya, İngiltere, Fransa, İtalya, Litvanya ve ABD gibi birçok ülkedeki çeşitli büyüklüklerdeki şirketlerden geliştiriciler oldu.

Ödül kazanan uygulamalar fotoğraf düzenlemeden çizim yapmaya, tıbbi görüntülemeye, spor ve oyunlara kadar birçok kategoriyi temsil ediyor.

2019 Apple Tasarım Ödülleri Sahiplerini Buldu

Uygulamaların her biri kullanıcı arayüzü tasarımına, ses tasarımına, grafik, kontrol ve oyun tasarımına eşsiz bir yaklaşım sunuyor ve dokunsal özellikler, Metal ve Core ML gibi çığır açan Apple teknolojilerinden yararlanıyor.

Kazanan dokuz uygulama, geleneği sürdürerek, gerek yeni ortaya çıkan gerek olgunluğa ulaşmış kategorilerde çığır açan kullanıcı deneyimi sunuyor. Apple Tasarım Ödülleri’nin geçmişteki kazananları, insanların Apple aygıtları üzerinden dünyayı algılama biçimlerini dönüştürdü.

Mükemmel tasarımlar, konuşma çevirisi (iTranslate Converse), illüstrasyon (Procreate), anatomi öğrenimi (Complete Anatomy) ve interaktif eğlence (“Florence” ve “Alto’s Odyssey”) gibi uygulamalarda devrim yarattı.

 

Göz atın:   Realme Yüzde 40 Büyüdü!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu