«
  1. Ana sayfa
  2. Mobil Oyun Haberleri
  3. Aralık Ayında Çıkacak Oyunlar

Aralık Ayında Çıkacak Oyunlar

Aralık Ayında Çıkacak Oyunlar

2018’in artık son ayına gireceğiz ve yeni yıla az bir zaman kaldı. Yılın son ayında oyuncuları hangi oyunlar bekliyor? İşte Aralık ayında çıkacak oyunların tam listesi.

Oyun takviminin en yoğun olduğu Eylül – Ekim – Kasım dönemini geride bırakmak ve genellikle en kısır geçen Aralık ayına girmek üzereyiz. Bu yılı önceki yıllardan farklı kılan ise farklı kitlelere hitap edecek birçok iddialı yapımın çıkış yapacak olması. Evet, çoğunluk kendini Red Dead Redemption 2’ye kaptırmış ve Red Dead Online’ı bekliyor olabilir ama aksiyonun tavan yapacağı Just Cause 4 ya da gerçekçi bir savaş deneyiminin yaşanacağı Insurgency: Sandstorm gibi yapımlar kapıda.

Aralık ayında çıkacak oyunlara baktığımızda ise ilk etapta gözümüze uzun zamandır beklenen Just Cause 4 çarpıyor. Uzun süredir geliştirilen yapım nihayet Aralık ayında çıkacak. Diğer taraftan dikkatleri üzerine toplayan Twitch dünyasında hayli popüler olan Hearthstone’un yeni oyunu Hearthstone: Rastakhan’s Rumble oyunu mevcut.

Aralık ayının oyunların tüm listesine baktığımız zaman gerçekten dolu dolu bir liste görmekteyiz. Lafı fazla uzatmadan sizleri baş başa bırakıyoruz.

:: Just Cause 4

  • Tarih: 4 Aralık
  • Platform: PC, PS4, Xbox One
  • Just Cause 4’ün Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

İlk oyunu 2006 yılında çıkış yapan Just Cause serisi her oyununda oyunculara eğlence dolu bir dünya sunuyordu. Devasa açık dünyasında sayısız aksiyona girebileceğimiz dördüncü oyunda da Rico Rodriguez’i kontrol ederek ortalığı olabildiğinde karıştırmaya çalışacağız. Michael Bay filmlerini aratmayan aksiyon ve patlama sahnelerine bol bol tanık olacağımız Just Cause 4’te bu kez zorlu hava koşulları da Güney Amerika’daki maceramızda bize eşlik edecek.

Diğer oyunlar için lütfen sayfa değiştiriniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *