TeknoDiot.com
   
   

Aralık Ayında Çıkacak Oyunlar

Aralık Ayında Çıkacak Oyunlar

2018’in artık son ayına gireceğiz ve yeni yıla az bir zaman kaldı. Yılın son ayında oyuncuları hangi oyunlar bekliyor? İşte Aralık ayında çıkacak oyunların tam listesi.

Oyun takviminin en yoğun olduğu Eylül – Ekim – Kasım dönemini geride bırakmak ve genellikle en kısır geçen Aralık ayına girmek üzereyiz. Bu yılı önceki yıllardan farklı kılan ise farklı kitlelere hitap edecek birçok iddialı yapımın çıkış yapacak olması. Evet, çoğunluk kendini Red Dead Redemption 2’ye kaptırmış ve Red Dead Online’ı bekliyor olabilir ama aksiyonun tavan yapacağı Just Cause 4 ya da gerçekçi bir savaş deneyiminin yaşanacağı Insurgency: Sandstorm gibi yapımlar kapıda.

Aralık ayında çıkacak oyunlara baktığımızda ise ilk etapta gözümüze uzun zamandır beklenen Just Cause 4 çarpıyor. Uzun süredir geliştirilen yapım nihayet Aralık ayında çıkacak. Diğer taraftan dikkatleri üzerine toplayan Twitch dünyasında hayli popüler olan Hearthstone’un yeni oyunu Hearthstone: Rastakhan’s Rumble oyunu mevcut.

Aralık ayının oyunların tüm listesine baktığımız zaman gerçekten dolu dolu bir liste görmekteyiz. Lafı fazla uzatmadan sizleri baş başa bırakıyoruz.

:: Just Cause 4

  • Tarih: 4 Aralık
  • Platform: PC, PS4, Xbox One

[sp-related style=”light” id=”32225″]

İlk oyunu 2006 yılında çıkış yapan Just Cause serisi her oyununda oyunculara eğlence dolu bir dünya sunuyordu. Devasa açık dünyasında sayısız aksiyona girebileceğimiz dördüncü oyunda da Rico Rodriguez’i kontrol ederek ortalığı olabildiğinde karıştırmaya çalışacağız. Michael Bay filmlerini aratmayan aksiyon ve patlama sahnelerine bol bol tanık olacağımız Just Cause 4’te bu kez zorlu hava koşulları da Güney Amerika’daki maceramızda bize eşlik edecek.

Diğer oyunlar için lütfen sayfa değiştiriniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.