Tiktok Takipçi Satın Al

Zula Star Yarışması 6 Eylül’de Başlıyor!

Zula ve JTGTV’nin Ortak Yapacağı Yarışmada Kazanan Kişi Zula’nın Onaylı Yayıncısı Olacak.

Türk yapımı FPS oyunu olan Zula için yeni bir yarışma yapılacağı duyuruldu. Hem PC hem de mobil platformlarda bulunun Zula’nın, yeni yarışması ile Zula yayıncısı seçilecek. Zula Star yarışması 6 – 22 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Zula Star Yarışması!


Zula’nın yeni içerik üreticilerini arttırmak için JTGTV ile ortaklaşa gerçekleştirmiş olduğu bu yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes, 6 Eylül Pazar gününe kadar buraya tıklayıp, karşına çıkacak formu doldurarak kayıt işlemlerini halledebilirsiniz.

Zula’nın YouTube kanalından gerçekleşecek olan bu yarışmayı kazanan yarışmacı tam donanıma sahip bir bilgisayar ve aynı zamanda izleyicilerle mücadele ederek çeşitli ödüller kazanacaktır.

Zula Star Yarışması 6 Eylül'de Başlıyor!

Zula Star’a başvurusunu tamamlamış olan yarışma adaylarının başvuru süreci onaylandıktan sonra video çekimlerine geçilecektir.

Zula’nın sevilen yayıncılarından Muhammet YT ve Rainlow ile hem YouTuber hem de bir yayıncı olan Duygu Köseoğlu bu yarışma programı boyunca jüri koltuğunda oturacak. 19 Eylül’de çeyrek final, 20-21 Eylül 2020 tarihleri arasında Yarı Final ve 22 Eylül 2020 tarihinde ise Final etapları yapılacak ve yeni Zula Star belirlenmiş olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu