Tiktok Takipçi Satın Al

Valve, CS:GO’nun Kaynak Kodlarının Sızdığını Doğruladı

Valve, CS:GO ve Team Fortress 2’nin kaynak kodunun sızdığını doğruladı. İşte tüm detaylar.

Son raporlar, Counter-Strike: Global Offensive ve Team Fortress 2 için kaynak kodunun internette sızdığını ve bu kodun gelecekteki oyun sorunları oluşturmak için kullanılabileceğini ve her oyunun oyuncuları için kötü amaçlı yazılımları hedefleyeceğini iddia eden başka raporlar olduğunu iddia etti.


O zamandan beri, Valve hem CS: GO hem de Team Fortress 2’nin güvenli olduğunu ve sızan oyun kodunun 2017 yılında şirketin ortaklarına verilen motor çekirdeği depolarıyla sınırlı olduğunu doğruladı. Ayrıca Valve bu kodun sızdırıldığını doğruladı 2018’de, yani bu veri sızıntısı yeni değil.

Valve: Ortaya çıkan sızıntılar yenil değil

Valve, CS:GO'nun Kaynak Kodlarının Sızdığını Doğruladı

Valve, hem CS: GO hem de Team Fortress 2’nin resmi Twitter hesaplarında, sızıntının dahili bir incelemesinden sonra, CS: GO’nun “oyuncuların alarma geçirilmesi veya mevcut yapılardan kaçınması için herhangi bir neden bulamadıklarını” belirtti.

Valve ile ilgili olarak, her iki oyunu da oynamak güvenlidir. Bu “yeni” sızıntılara dahil edilen tüm veriler 2018’den beri çevrimiçi olarak mevcuttur, yani bu yeni sızıntıların her iki oyunun oyuncuları için tehlike oluşturmaması gerekir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu