Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Zula Hesap Açma Nasıl Yapılır?

İlk sürümü 2015 yılında yayınlanan Zula ilk Türk yapımı MMOFPS oyunu olma özelliğini taşımaktadır. Zula oynamak isteyen kullanıcılar ücretsiz bir şekilde oyunu indirip oynayabilmektedir.

Firmanın internet sitesine erişim sağlayarak oyunu sizler de indirebilirsiniz. Hesap.zulaoyun.com internet sitesine Zula hesap aç link üzerinden giriş yapabilirsiniz. Site içerisinde sağ alt köşede henüz üye olmayan kullanıcılar için kayıt ol butonu bulunmaktadır.


Kullanıcılar buraya tıkladıktan sonra karşılarında üye olabilecekleri bir ekran açılmaktadır. Üyelik soruları, kullanıcı adı ve şifreden ibarettir. Bu iki alanın doldurulması zorunludur. Zula hesabı açmak isteyen oyuncular kullanıcı adı ve şifre belirledikten sonra kullanıcı sözleşmesini kabul ettiklerini onaylamalıdır. Ardından hesabımı oluştur butonu ile üyelik işlemleri gerçekleştirilir.

Zula Giriş

Zula, Türk yapımı bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Oyuncular farklı haritalarda birbirlerine karşı savaşarak mücadele ederler. Oyunun resmi web sitesi veya Steam gibi oyun platformları aracılığıyla oyunu indirip kurduktan sonra, oyuna giriş yapabilirsiniz. Eğer oyunun girişinde sorun yaşıyorsanız, internet bağlantınızı kontrol etmek, güvenlik duvarı ayarlarını gözden geçirmek veya oyunun güncellemelerini kontrol etmek gibi adımları deneyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Zula Nasıl İndirilir?

Zula Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Firmanın internet sitesi üzerinden oyunu ücretsiz edinebilirsiniz. İnternet tarayıcılarının üzerinden www.zulaoyun.com internet sitesine oyunu indirmek için öncelikle giriş yapmanız gerekir. Sağ üst köşede Zula Hesap Aç hizmetinden faydalanmak isteyen oyuncular için bir kayıt ol butonu bulunmaktadır. Bu butonu kullanarak henüz Zula hesabı olmayan oyun severler kendilerine ücretsiz bir şekilde hesap açabilir.

Hesap açma işlemleri bir iki dakika içerisinde tamamlanacaktır. Bilgisayarında Zula olmayan oyuncular oyunu indirmek için hemen indir butonuna tıklamalıdır. Açılan sayfada oyunla alakalı minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri oyuncuların bilgisine sunulmaktadır. Sistem gereksinimleri oyunu oynamaya elverişli olan kullanıcılar sağ üst tarafta bulunan indir butonunu kullanabilir.

Zula hesap aç linki üzerinden veya site içerisinde bulunan kayıt ol butonu üzerinden oyun oynamak isteyen kullanıcıların hesap açması gerekir. Oyunu indirme alanında yer alan indir butonu bilgisayara bir oyun indirici eklenti indirmenize imkân sağlar. İndirdiğiniz yardımcı uygulama üzerinden bilgisayarınıza Zula kurabilirsiniz. Zula indirici oyunun tüm paketlerini tek bir dosya halinde bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlamaktadır. İndirim işleminden sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

Uygulamayı indirmeye karar vermeden önce bilgisayarınızda uygulama için saklama alanı olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Eğer uygulamayı indirecek bir saklama alanına sahip değilseniz uygulamanın bilgisayara kurulması mümkün değildir. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oluşturduğunuz kullanıcı bilgileri ile oyuna erişebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
2
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu