WolfTeam: Classic Sistem Gereksinimleri

WolfTeam: Classic 18 Şubat tarihinde Steam’de oyuncularla buluşacak. WolfTeam Classic sistem gereksinimleri listesine buradan ulaşabilirsiniz.


WolfTeam Classic oyununu ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. O halde oyuncuların oldukça merak ettiği ve çıkış tarihini heyecanla beklediği WolfTeam Classic oyunu nedir?

Wolfteam, insanlar ve kurtlar, kurtlar ve kurtlar gibi an be an değişen çeşitli takım oluşumlarının ve savaş alanı durumlarının, kurt adamlar anahtar kelimesi aracılığıyla insandan insana savaşların ötesinde tadını çıkarabileceğiniz bir oyundur.

WolfTeam Classic 2011-2014 yılları arasında birçok oyuncu tarafından yoğun bir şekilde oynanmaktaydı ve oldukça yüksek bir talep görmekteydi

Geleneksel FPS’de hissetmediğiniz güçlü ve patlayıcı kurt adamların görünümünü deneyimleyin ve dişlerinden ve pençelerinden kaçarken patlayıcı aksiyonun tadını çıkarın.  1 Eylül 2007 tarihinde ilk olarak piyasaya sürülen Wolfteam, şimdi klasik sürümü ile Steam’de yer alacak.

WolfTeam Classic Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Window 7 veya daha iyisi
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400 3.0GHz veya daha yükseği, Pentium 4 1.4Ghz
  • RAM: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTS 250 (1024MB) veya daha yükseği

WolfTeam: Classic Sistem Gereksinimleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu