Tiktok Takipçi Satın Al

Işın İzleme ve DLSS Özellikli Watch Dogs: Legion Oyunculara Sunuldu

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi, Watch Dogs: Legion’;da en iyi deneyimi sunuyor. Oyuncular bir direniş takımı oluşturarak Londra’nın yakın gelecekteki halini ışın izleme özellikli çarpıcı yansımalar ve performansı hızlandıran NVIDIA DLSS ile keşfedebilirsiniz.

Watch Dogs: Legion , NVIDIA’nın RTX platformu tarafından desteklenen Uplay’de artık mevcut! Otoriter oportünistler tarafından ezilen yakın gelecekteki bir Londra’ya gidin ve şehrin vatandaşlarını DedSec Direnişine katılmaları için işe alın. Her birinin farklı becerileri vardır ve görevleri çeşitli şekillerde geçmenize ve üstesinden gelmenize izin verir.


PC’de, açık dünya oyunu ışın izleme ve NVIDIA DLSS , daha yüksek ayrıntı seviyeleri, ultra geniş ekran desteği ve çoklu monitör desteği ile geliştirilmiştir. RTX etkinleştirildiğinde, Londra’nın caddeleri, binaları, araçları ve ünlü manzaraları gerçekçi opak ve şeffaf yansımalara sahip olacak ve performans, özel olarak GeForce RTX GPU’larda bulunan özel Tensor Core işlemcilerle desteklenen AI işleme teknolojimiz DLSS ile artırılacak.

DLSS etkinleştirilmiş GeForce RTX 3080’de çekilen yeni ışın izleme fragmanımıza ilk göz atın:

Gerçek Zamanlı Işın İzlemeli Yansımalar

Watch Dogs: Legion, pencerelere, araçlara, ıslak yüzeylere, su kütlelerine, binalara ve diğer tüm uygun şekilde dinamik yüksek detaylı yansımalar getirmek için küp haritalarını ve ekran alanı yansımalarını değiştirerek ve tamamlayarak gerçek zamanlı ışın izlemeli yansımalardan kapsamlı bir şekilde yararlanır. yansıtıcı nesneler ve oyun detayları.

Üç ayrıntı seviyesi ile ışın izleme, konfigürasyonlar arasında ölçeklendirilebilir ve tüm GeForce RTX oyuncularının Watch Dogs: Legion’a getirmek için Ubisoft ile birlikte çalıştığımız artan ayrıntı, aslına uygunluk, gerçekçilik ve sürükleyiciliğin keyfini çıkarmasını sağlar.

Ayrıntı seviyesi yükseldikçe, ek ışınlar izlenir, daha fazla ayrıntı görüntülenmesine yardımcı olur ve ışınların maksimum mesafe hareketi artırılarak uzaktaki oyun öğelerinin doğru bir şekilde yansıtılması sağlanır. Kameraya olan mesafe daha da arttıkça, ışın izlemeli yansımalar, oyunculara mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için oyunun rasterleştirilmiş yansıtma teknikleriyle sorunsuz bir şekilde harmanlanır.

Watch Dogs: Legion’da Ray Traced Reflections’ı etkinleştirmek için en son Game Ready Sürücümüzü, Uplay’den oyunun en son sürümünü ve en son Windows 10 güncellemelerini indirin ve yükleyin . Oyunun video seçeneklerine girin, “Kalite” sekmesine gidin, şu anda DirectX 11 kullanıyorsanız DirectX 12’ye geçin, seçenekler listesini aşağı kaydırın ve bir Işın İzlemeli Yansımalar ayrıntı düzeyi seçin.

Işın İzleme ve DLSS Özellikli Watch Dogs: Legion Oyunculara Sunuldu

Işın İzleme ve DLSS Özellikli Watch Dogs: Legion Oyunculara Sunuldu

Watch Dogs: Legion , her sanal şehirde bulunan yüzbinlerce pencerede uzun süredir sürükleyici kübik haritalarla mücadele eden benzer oyunlar için ışın izlemenin avantajlarını mükemmel bir şekilde gösteren, ışın izlemeli yansımalarla piyasaya sürülen ilk açık dünya oyunudur.

NVIDIA DLSS

NVIDIA DLSS , özel olarak GeForce RTX GPU’larda bulunan özel AI işleme Tensor Çekirdekleri aracılığıyla ödünsüz görüntü kalitesiyle kare hızlarını artıran, eleştirmenlerce beğenilen AI işleme teknolojimizdir .

In İzle Köpekler: Legion , DLSS ışın izleme ile Ultra 4K çözünürlükte oynanabilir kare hızlarında çalışacak şekilde GeForce RTX 3080 sağlayarak tavsiye DLSS Performans modunu kullanarak 4K de 2X kadar tarafından kare hızlarını hızlandırır. Ve yeni Ultra Performans modu ile, en oynayabilir 8K GeForce RTX 3090 tarihinde.

DLSS’yi etkinleştirmek için, Seçenekler> Video> Kalite’deki ayarlar listesini aşağı kaydırın ve bir DLSS modu seçin. 1920×1080 için kalite önerilir; 2560×1440 için dengelenmiş; 3840×2160 için Performans; ve 7680×4320 için Ultra Performans.

Işın İzleme ve DLSS Özellikli Watch Dogs: Legion Oyunculara Sunuldu

Watch Dogs: Legion RTX Sistem Gereksinimleri

Bu özellikler etkinken Watch Dogs: Legion’un keyfini çıkarmak için ne kadar grafik gücünün gerekli olduğunu merak ediyorsanız, Ubisoft size gerekli tüm bilgileri tek bir bakışta veren kullanışlı bir tablo hazırladı.

Işın İzleme ve DLSS Özellikli Watch Dogs: Legion Oyunculara Sunuldu

Işın İzleme ve DLSS Özellikli Watch Dogs: Legion Oyunculara Sunuldu Işın İzleme ve DLSS Özellikli Watch Dogs: Legion Oyunculara Sunuldu Işın İzleme ve DLSS Özellikli Watch Dogs: Legion Oyunculara Sunuldu Işın İzleme ve DLSS Özellikli Watch Dogs: Legion Oyunculara Sunuldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu