Tiktok Takipçi Satın Al

Zoom, OnZoom ile Ücretli Canlı Yayınları Başlatıyor

Görüntülü arama uygulaması Zoom, insanların canlı “çevrimiçi deneyimler” için ödeme yapmalarına olanak tanıyan bir sistemi duyurdu.

OnZoom olarak adlandırılan yeni yan platform, fitness, müzik ve sanat çevrimiçi etkinlikleri için canlı etkinliklerle beta sürümünde piyasaya sürülüyor. Zoom, “geleneksel olarak yüz yüze gerçekleştirilen etkinliklerin” çevrimiçi sürümleri için “etkinlik keşfi ve para kazanma özellikleri ekledi” dedi.


1.000’e kadar katılımcının olduğu etkinlikler için biletler satılabilir. Bu, onu Twitch ve YouTube gibi büyük canlı yayın platformları ve bire bir görüşmeler arasında pazarın bir bölümüne yerleştiriyor.

Enders Analysis’in teknoloji başkanı Joseph Evans, kararın, insanların bizzat yapılması gerektiğini düşündükleri şeylerin kilitlenme sırasında zorla çevrimiçi ortama taşınması nedeniyle geldiğini söylüyor. “İnsanlar çevrimiçi reiki seansları, çevrimiçi yoga, video görüşmeleri üzerinden tıbbi konsültasyonlar yapıyor” diye açıkladı.

Zoom, OnZoom ile Ücretli Canlı Yayınları Başlatıyor

İlgili Makaleler

“Bu, insanları kapınızdan kaç kişinin geçebileceğine bağlı olayları büyütme fikri konusunda çok heyecanlandırdı. “Şimdi insanlar bunun için pazarın aslında çok daha büyük olduğunu düşünüyor.”

İlk beta ABD kullanıcıları içindir ve sitede tanıtım için ücretsiz ve 50 $ (38 £) arasında fiyatlandırılan etkinlikler düzenlenmektedir.

Ücretli Yayınlar

Şirket, OnZoom’un bu yılın başlarında kilitlenme sırasında hizmetini kullanan işletmelerdeki ani patlamadan doğrudan ilham aldığını söyledi.

Başlatma ortakları arasında, sistemi sanal atölye çalışmaları için kullanacak olan WW (eski adıyla Weight Watchers) var.

Zoom, konserler, stand-up veya doğaçlama komedi şovları ve müzik dersleri gibi diğer klasik yüz yüze işleri kolaylaştırabileceğini söyledi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu