bayigram.com

Sokağa Çıkma Yasağından Sonra Getir Uygulaması Çöktü!

31 ilde sokağa çıkma yasağının ardından İstanbul’da popüler uygulamalardan biri Getir şu zamanlarda çökmüş bulunuyor.

Getir ihtiyaç duyulan ürünleri 10 dakika içerisinde getirmeyi amaçlayan uygulama üzerinden çalışan çevrimiçi market uygulamasıdır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’nde seçili bölgelerde 100’den fazla depo ile kullanıcılara hizmet vermektedir.


Market alışverişlerini online olarak kolaylaştıran ve hızlı bir şekilde siparişlerimizi kapılarımıza getiren popüler uygulamalar arasında yer alan ‘Getir‘ uygulaması, sokağa çıkma yasağının ardından uygulama çöktü. An itibarıyla Getir’in uygulamasına çökmeden dolayı hatadan dolayı erişilemiyor.

Getir uygulaması çöktü

Mobil cihazlarımızdan kullandığımız Getir uygulaması, market alışverişlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirmemize olanak tanıyor. Oturduğunuz evinizin kapısına kadar hızlı bir şekilde sizlere teslim edilmekte. Koronavirüs ülkemizde etkisini gösterirken sokağa çıkma ve virüsü kapma tehlikesinden kaçınmamıza olanak tanıyordu.

Sokağa Çıkma Yasağından Sonra Getir Uygulaması Çöktü!

30 Büyükşehir ve Zonguldak’ta 2 günlük sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Cumartesi sabahı 01:00 itibariyle 30 Büyükşehir ve Zonguldak olmak üzere 2 gün sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklmada; “10.04.2020 tarihi saat 24:00 ile 12.04.2020 tarihi saat 24:00 arasında Büyükşehir statüsündeki 30 ilimiz (Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van) ile Zonguldak il sınırları içinde bulunan tüm vatandaşlarımızın sokağa çıkmaları yasaklanmıştır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu