Tiktok Takipçi Satın Al

Yüksek Kaliteli Türkçe WordPress Temaları

İnternet sektörü gelişmeye devam ediyor. Birçok site sahibi ise WordPress altyapısını kullanıyor.

Aslında WordPress’in kullanma sebepleri neler derseniz şöyle anlatalım. Güzel tasarımlar, güçlü özellikler ve istediğiniz her şeyi yapma özgürlüğünü kullanıcısına sunabiliyor. Özellikle açık kaynaklı olması da kullanıcının istediği gibi ayarlamalar ve kişileştirmeler yapabiliyor olması en çok kullanılan web site altyapılarından bir olduğunun kanıtı.


Elbette şunu unutmayalım ki ücretsiz bir servis olduğu için diğer rakiplerini sollaması da oldukça bariz ortada. Dünya üzerinde internet sektöründe yer alan web sitelerinin %35’lik kısmı ve bu yüzdelik kısımda dünyanın en büyük haber siteleri de dahil olmak üzere WordPress kullanıyor olduğunun altını çizelim.

Web sitenizin ihtiyaçlarınızı karşılamasına yardımcı olmak için WordPress’i 55.000’den fazla eklenti ile sunuluyor olması da kullanıcılar tarafından sevindirici. Tabii her geçen yıl içerisinde birçok yazılımcı WordPress eklentisi geliştirmeye devam ediyor. Birçok işinize yarayacak eklentiler de ücretsiz sunulurken, daha fazla özellik lazım derseniz eklenti içerisinde ek ücretlendirmeler bulunuyor.

WordPress Tema Seçimi ve Kullanıcı Deneyimi

WordPress tema seçimi oldukça önemlidir. Bir ziyaretçi sitenize girdi ve aradığı şeyi bulamıyor, tasarımsal olarak göze karışık geliyorsa, ziyaretçi deneyimi kötüleşerek ve doğal olarak sitenizde negatif olarak etkilenecektir. Bundan dolayı tema seçimi çok çok önemli bir husustur.

Hız; Ek olarak bazı durumlarda tema tasarımı oldukça iyi olabilir, ziyaretçi deneyimi güzel olacaktır ancak sitenizin teması hızlı olmadıktan sonra tasarımın da bir anlamı kalmayacaktır. Bu durumda doğru orantılı olarak tema seçimi ve hız konusu üzerinde durularak çok iyi optimize edilmiş WordPress temalarına göz atabilirsiniz.

Hız ve tasarım ile bütünlük sağlayan Kanthemes, %100 Türk yapımı hızı ve tasarımı bir arada sunan dikkat çekici WordPress temaları bulunuyor. Eğer bir blog sitesi kuracaksanız ve benim için tasarım+hız oldukça önemli diyorsanız Kanthemes üzerinden size uygun WordPress blog temaları yer alıyor.

Kanthemes üzerinde yer alan blog temaları %100 Türkçe dil desteğine sahip olduğunun altını çizelim. Eğer Türkçe Wordpress temaları arıyorsanız buraya uğramadan tema almayın deriz.

Yüksek Kaliteli Türkçe WordPress Temaları

Popüler Wordpress Temaları

  • Geoit: 150₺

Geoit Wordpress teması başta blog, teknoloji, viral, moda, gezi siteleri olmak üzere bir çok alanda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır/kodlanmıştır. 7 adet hazır demo içerisinde barındırmakta.

  • Spixer: 150₺

Spixer Wordpress teması başta blog, teknoloji, moda, finans, kripto para, sağlık, gezi, seyehat, tatil ve yemek siteleri için hazırlanmış çok amaçlı bir wordpress temasıdır. Tema içerisinde 7 adet hazır demo bulunmaktadır.

  • Uckan: 80₺

Uckan Wordpress Teması, blog siteler için responsive yapıda flat tasarım anlayışı benimsenerek hazırlanmış Türkçe Wordpress temasıdır.

  • Gmedia: Ücretsiz

Tamamen ücretsiz olan Gmedia, materyal tasarım ve flat tasarım trendleri benimsenerek KanThemes tarafından hazırlanmıştır.

Yüksek Kaliteli Türkçe WordPress Temaları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu