Tiktok Takipçi Satın Al

YouTube Müzik Artık Android Cihazlara Yüklenmiş Olarak Gelecek!

YouTube Müzik, Android’in bir parçası olarak gelen en son Google uygulamasıdır. Şirket, abonelik gerektiren müzik servisinin kutudan çıkan Android 10’u çalıştıran tüm cihazlara Google Play Müzik’in yerini alarak önceden yükleneceğini açıkladı.

Şimdiye kadar, YouTube Müzik artık Google Play’den ayrı bir indirme gerektiriyordu, ancak artık gerekmiyor. Bu uygulama ayrıca gelecekte Android 9 Pie ile birlikte gelen yeni cihazlara önceden yüklenecek.


YouTube Müzik Ürün Müdürü Brandon Bilinski bir blog yazısında, “Yeni Android 10 cihazlara sahip Google Play Müzik dinleyicileri, Google Play Müzik’i Google Play’den indirip hesaplarına giriş yaparak keyfini çıkarmaya devam edebilir” dedi.

YouTube Müzik Artık Android Cihazlara Yüklenmiş Olarak Gelecek!

YouTube, Google Müzik’in piyasaya sunulmasından bu yana, hizmetin sonuçta Google Play Müzik’in tek abonelik müzik platformu olarak yerini alacağını söyledi. Ancak şirket GPM’den YouTube Müziğine kullanıcı yükleme ve kitaplıklarını getirmeyi geciktirdi ve bu geçiş başarılı oluncaya kadar insanlar geçiş yapmak istemiyor.

Bu yeni paketlenmiş yerleşimden önce bile, YouTube, oldukça popüler olan uygulama içindeki premium aboneliklerini agresif bir şekilde tanıtmakta ve YouTube Premium’un avantajlarını ortaya çıkaran sık sık açılan ekranlar görüntülemektedir. YouTube için ödeme yapmak, reklamsız bir görüntüleme deneyimi sağlar, çevrimdışı indirmelere izin verir ve bir YouTube Müzik Premium üyeliği içerir. Ancak, YouTube Premium’un insanlara itilme derecesi bir ölçüde azaldı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu