Tiktok Takipçi Satın Al

Android için YouTube Music Şarkı Sözleri Bölümüyle Güncelleniyor

Çoğumuz şarkılara eşlik etmeyi severiz, ancak bazen şarkı sözlerini her zaman bilmiyoruz. Peki ne yapıyoruz?

Bizim için şarkı sözleri olan bir web sitesi hazırlıyoruz, ancak telefonunuzda başka bir uygulama çekerek işlemi yarıda kesmeyi tercih ederseniz, bir YouTube Music abonesi olup olmadığınızı düşünmeyin.


YouTube Music, YouTube tarafından geliştirilen ücretsiz bir müzik akışı hizmetidir; müzik akışına yönelik hizmet için özel bir arayüz sağlar ve kullanıcıların türlere, çalma listelerine ve önerilere dayalı olarak YouTube’daki şarkılara ve müzik videolarına göz atmalarına olanak tanır.

YouTube Music Şarkı Sözleri Bölümüyle Güncelleniyor

Bunun nedeni, uygulamanın en son güncellemesinde Google‘ın YouTube Music için şarkı sözlerini etkinleştirmesidir. YouTube Music kullanıyorsanız, şarkı adının solundaki bilgi simgesine dokunarak şarkı sözlerine erişebilirsiniz. Bu panel aynı zamanda görünümü ve beğeni sayısını da gösterir, ancak şimdi bir şarkı sözleri bölümü de gösterecektir.

Android için YouTube Music Şarkı Sözleri Bölümüyle Güncelleniyor

Bununla birlikte, tüm videoların şarkı sözleri olmayacağına dikkat edilmelidir ve eğer yoksa, Google bunu böyle not edecektir. Şarkıların yüzde kaçının şarkı sözleri olmayacağından emin değiliz, ancak çoğunlukla daha popüler şarkıların kapsanması gerektiğini düşünüyoruz, bu da kullanıcıların şarkı sözlerini kendileri manuel olarak denemek ve bulmaktan zaman kazanmasına yardımcı olmalıdır.

Ayrıca, YouTube Music‘in şarkı sözleri özelliği, Apple Music ve Spotify gibi diğer birçok akış uygulaması da şarkı sözleri sunduğundan yeni değil, ancak YouTube Music’in artık özellikler açısından rekabete yetiştiğini görmek güzel. Google ayrıca kısa süre önce YouTube Premium ve Music şu anda 20 milyon ödeme yapan aboneye ev sahipliği yaptığını açıklamıştı.

Android için YouTube Music Şarkı Sözleri Bölümüyle Güncelleniyor

Android için YouTube Music Şarkı Sözleri Bölümüyle Güncelleniyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu