TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Otomobil Haberleri » Karşınızda %100 Yerli Otomobil: Tragger

Karşınızda %100 Yerli Otomobil: Tragger

Karşınızda %100 Yerli Otomobil: Tragger

Dijital dönüşüm için stratejik öneme sahip ürün yaşam döngüsü yönetimi, üç boyutlu optik ölçüm, ileri mühendislik ile beraber arttırılmış ve sanal gerçeklik konularında çalışmalarını sürdüren Cadem, şimdi de Tragger ile karşımızda.

Elektrikli Tragger ürün ailesi, 27 Eylül’de ziyarete açılan İstanbul Airshow 2018’de sergilendi. Otomotiv sınıfı elektrik motoru ve lithium-ion paketi konularında Ar-Ge projeleri olan şirket, otomotiv sektöründe ve elektrikli araçlar konusunda yurtiçi ve yurtdışında değerli işbirliklerinde bulunmuş bir marka.

Yerli üretim Tragger, sahalara iniş yapacak

Karşınızda %100 Yerli Otomobil: Tragger

Aracın üretimine Bursa Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında başlandı. İnsanların ve işletmelerin lojistik alandaki ihtiyaçlarına uygun tasarlanan araç, yüzde 100 elektrikli bir hizmet aracı. Aracın tüm donanımı ülkemizde yerli fabrikalarda üretiliyor.

7,4 kW’lik motoru ile tek şarjda 6 saat hizmet verebilen araç, 700 kg yük taşıma ve 2 ton çekme kapasitesi bulunuyor. Fotoğrafları ise yukarıda bıraktık, sizlerin incelemenizi bekliyorlar. 🙂

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Volkswagen’den Yeni Elektrikli SUV Modeli

Buğra Noyan

Dünyanın En İyi Lüks Otomobili Belli Oldu

Buğra Noyan

Karşınızda Yeni Renault Clio (Renault Clio 2019)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.