Tiktok Takipçi Satın Al

Uygun Fiyata “Yenilenmiş” iPhone 8 Sahibi Olabilirsiniz

Apple’ın 2017 ekim ayında tanıttığı iPhone modeli iPhone 8’in yenilenmiş modelleri uygun fiyata alıcı buluyor.

Apple şirketi iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini piyasaya yaklaşık bir sene önce sürmüştü. iPhone 8 refurbished yani yenilenmiş ya da elden geçirilmiş diyebileceğimiz iPhone 8 modelleri de uygun fiyattan satışa sunuldu.


iPhone fiyatları bariz ortada bu sayede daha uygun fiyata iPhone 8 sahibi olabilirsiniz. iPhone XS, XS Max ve XR modelleri son günlerde adından oldukça söz ettiriyor. Bu cihazların fiyatları 1000 dolar civarında olunca daha uygun fiyatlı alternatifler arayanların karşısına refurbished cihazlar çıktı. Ülkemizde yenilenmiş cihaz satışı popüler olmasa da Avrupa’da bu tür satış teknikleri oldukça popüler olduğunun altını çizelim.

Uygun Fiyata "Yenilenmiş" iPhone 8 Sahibi Olabilirsiniz

Apple yeni iPhone modellerini duyurunda eski iPhone modellerinin satışlarını hızlandırmak için iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelinde zaten indirime gitmişti. Sırasıyla 599 dolar ve 699 dolarlık fiyat etiketiyle bu cihazların şu anda satışta olduğunu görüyoruz. Bu fiyatlar da bazı kullanıcıları zorlamakta. Bu durumu fark eden Apple harekete geçti ve yenilenmiş cihaz satışına başladı.

64 GB sabit depolama alanıyla Silver, Gold ve Space Gray seçenekleri olan iPhone 8 modeli şu anda 499 dolardan satışa konmuş durumda. Üstelik yenilenmiş cihazlar da Apple tarafından bir yıl garantili olarak satışa sunmuş durumda. Son olarak Apple tarafından yenilenerek satışa çıkarılan bu cihazların şimdilik bu seçenekleri mevcut olsa da zaman zaman ürünlerin stok durumu güncelleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu