iphone x

Apple’ın yeni amiral gemisi olan iPhone X modelini paramparça ettiler. iPhone X’in parçalarına ayrıldığı bir video ortaya çıktı.

Tepsi Tepsi iPhone 8’ler Yalan Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız, Suudi Arabistan’daki bir düğün davetinde paylaşılan video ile davetlilere büyük tepsilerde yalanmış.

 Buna benzer bir olay hakkında sizlere dün bir haber paylaşmıştık. Arap düğününde iPhone 8 dağıtıldı.

Apple, iPhone 8 ve 8 Plus’ı 12 Eylül’de tanıtmış ve 22 Eylül’de belirli ülkelerde satışa sunmuştu.

Apple’ın yeni iPhone modelleri iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinden başka diğer iPhone modelleri daha fazla satıyor.

Turkcell Platinum müşterilerine özel iPhone 8 ve iPhone 8 Plus 13 Ekim itibarıyla ön siparişle satın alınabilecek.

Apple’ın amiral gemisi iPhone X modeli tanıtıldığı günden bu yana çok konuşulmuştu. Apple tasarım anlamında iyi bir yeniliğe gitti.

Apple’ın yeni nesil iPhone modellerinden bir tanesi olan iPhone 8’in dünyada bir ilki oldu. Dünyanın ilk şeffaf iPhone 8’i ortaya çıktı.

IHS Markit tarafından hazırlanan rapora göre, Apple iPhone 7 modeli 2017 yılının ilk yarısında küresel anlamda en iyi satan akıllı telefon oldu.

iPhone 8 ve Samsung Galaxy S8 su altı test videosu yayınlandı! Apple’ın iPhone 8 modeli ile Samsung’un Galaxy S8 modeli bu seferde su altında.

Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıttığı yeni nesil iPhone modellerinden bir tanesi iPhone 8 Plus’ın yeni bir reklamı yayınlandı.

Apple’ın yeni nesil akıllı telefon modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinden iPhone 8 ve iPhone 8 Plus alacaklar dikkat!

Sayfa 1 of 4

Login

Welcome! Login in to your account

Remember meLost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register