Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, iPhone 9’un Güncellenmiş Modelleri Üzerinde Çalışıyor

Apple, güncellenmiş iPhone 9 modellerinin oluşturulması üzerinde çalışıyor. Yeni popülerlik kazanan iPhone SE’nin yerini alacak olan yeni ürünlere göre bilgiler internette dolaşıyor.

2020’de Apple 6 akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu durumda, iPhone’un 4 birimi OLED teknolojisi kullanılarak oluşturulan ekranlar ve 2 tane daha LCD ile donatılacak.


Mobil cihaz ekranları için bir çip montaj şirketi olan Chipbond Technology, çeşitli LCD ekranlara sahip cihazlar için siparişlerin alındığını onayladı. Daha önce, iPhone SE‘nin iPhone 8’e harici bir benzerliği olacak yeni bir adın çıkmasına neden olan yeni bir adın ortaya çıkmasına neden olduğunu açıklayan veriler mevcuttu.

Yeni iPhone 9 olarak adlandırılması beklenen cihaz, 4.7 inç ekran, Touch ID sensörü ve A13 Bionic işlemci ile donatılacak. RAM miktarı 3 GB olacaktır. Muhtemelen 64 GB veya 128 GB’de dahili depolama alanıyla 2 sürüm olacak.

Apple, iPhone 9'un Güncellenmiş Modelleri Üzerinde Çalışıyor

Yeni modelde 3 rengi bekleniyor: kırmızı, gümüş ve uzay grisi. Cihazın fiyat etiketi, 400 dolar olarak bekleniyor. Apple için 2020 yılı dolu dolu geçecek gibi görünüyor şimdiden. Son olarak iPhone, iPad ve Mac bilgisayarların güncel haberleri için Apple haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu