Yeni Superman Belli Oldu: David Corenswet

Yeni Superman böylece belli olmuş oldu. James Gunn’ın yöneteceği Superman: Legacy filminde başrolleri David Corenswet ve Rachel Brosnahan paylaşacak. Film, DC’nin yeni evrenini başlatacak ve Superman ve Lois Lane’in hikayesini anlatacak.

Corenswet ve Brosnahan, Nicholas Hoult, Tom Brittney, Emma Mackey ve Phoebe Dynevor gibi oyuncularla birlikte seçmelere katılmış ve başrolleri kazanmıştır. Film, 2025 yılında vizyona girecek ve çekimlerine önümüzdeki yıl başlanacak. Superman projesi, James Gunn ve Peter Safran’ın DC’yi yeniden yapılandırmak için işe alındığı ilk tamamen yapımcılığını üstleneceği film olacak.


James Gunn’ın yöneteceği Superman: Legacy filminde başrolleri David Corenswet ve Rachel Brosnahan paylaşacak. Film, DC’nin yeni evrenini başlatacak ve Superman ve Lois Lane’in hikayesini anlatacak. Corenswet ve Brosnahan, Nicholas Hoult, Tom Brittney, Emma Mackey ve Phoebe Dynevor gibi oyuncularla birlikte seçmelere katılmış ve başrolleri kazanmıştır. Film, 2025 yılında vizyona girecek ve çekimlerine önümüzdeki yıl başlanacak. Superman projesi, James Gunn ve Peter Safran’ın DC’yi yeniden yapılandırmak için işe alındığı ilk tamamen yapımcılığını üstleneceği film olacak.

Yeni Superman: David CorenswetYeni Superman Belli Oldu: David Corenswet

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu