Xiaomi’nin Bir Sonraki Amiral Gemisi 8K Video Kaydını Destekleyebilir

Abone Ol 

Mi MIX Alfa hala eşsiz tasarımı konuşuluyor. Ayrıca 108MP birincil kamera dikkat çekmekle birlikte Xiaomi sonraki amiral gemisi 8K video kaydını yapabilir.

XDA-Developers tarafından yapılan yeni bir keşif, Xiaomi’nin bir sonraki amiral gemisinin 8K video kaydını destekleyebileceğini ortaya koyuyor.

Bu, Nubia Z20 ve Red Magic 3’ler gibi bunu yapabilen birkaç telefon olduğundan tam olarak özel değildir. Ancak, yukarıda belirtilen telefonların aksine, bu bilinmeyen Xiaomi telefonu 30fps’de ve 15fps’de kaydedecektir.

Xiaomi'nin Bir Sonraki Amiral Gemisi 8K Video Kaydını Destekleyebilir

Bu keşif, Çin için yayınlanan MIUI 11 beta güncellemesinde MIUI Camera uygulamasının parçalanmasıyla yapıldı. APK teardown içindeki bir dize, telefonun 30fps’de 8K (4320) kaydedebileceğini gösterir. Kayıt moduna geçtiğinizde uygulamada bir simge olacak olan 8K 30FPS görüntüsünü de içerir.

8K video kaydının bir sonraki Qualcomm amiral gemisi işlemcisi – Snapdragon 865 için kolay bir özellik olması gerektiği öne sürüldü. Yükseltilmiş ISS ile 4320 @ 30fps elde edilebilir olmalıdır. Cihazın adı bilinmiyor ve eğer özellik Redmi’nin bir sonraki amiral gemisi telefonuna da giderse, Redmi K30 Pro olması gereken için şaşırmayacağız.

Göz atın:   Xiaomi, 120Hz Ekran ve 5X Telefoto Kameralı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu