Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Samsung Galaxy Buds Yolda

Yeni bir Samsung Galaxy Buds seti gibi görünen dosyalar FCC’de gözüktü, bu da Samsung’un kablosuz kulaklıklarının yeni bir versiyonunun yakında gelebileceğini gösteriyor ve dosyalarda pil ömrünü uzatabilecek umutlandırıcı bir bilgi var.

Gerekli FCC etiketlemesinin yeni Galaxy Buds görülebileceği bir diyagramda, her kulaklığın “300mA” kapasitesine sahip olabileceğini ve davanın “600mA” kapasitesine sahip olabileceğini görebilirsiniz. Bu teorik olarak anlamına gelebilir bugün piyasadaki Galaxy Buds üzerindeki her kulaklık için pil ömrünü üç katına çıkarmak ve kasa için pil ömründe hafif bir iyileşme.


Yine de, bu sayılara güvenmemeniz gerekir, çünkü orijinal Galaxy Buds için, FCC dosyalarındaki pil değerleri perakende üründe olanlardan daha yüksekti.

Yeni Samsung Galaxy Buds Yolda

Mevcut Galaxy Buds’ ın diğer kablosuz kulaklıklara kıyasla zaten iyi bir pil ömrüne sahip olduğunu belirtmek gerekir. Örneğin, temel AirPod‘ lar tek bir şarjla yaklaşık beş saat alırken, Galaxy Buds için altı saatte ve kasa için yedi saat rezerv olarak ilan edildi.

FCC dosyalarının başka resmi bir açıklama yok, bu yüzden Galaxy Buds veya kasanın nasıl görünebileceğini bilmiyoruz ve ne kadar tutabileceklerini bilmiyoruz. Dosyalamalar ayrıca , yeni Galaxy Buds’ ın ne zaman çıkabileceği hakkında çok fazla ipucu vermiyor , çünkü dosyalar pazara girmeden haftalar veya aylar önce sık sık ortaya çıkıyor.

Bununla birlikte, Samsung’ un Galaxy S11‘ i ve dikey olarak katlanan yeni bir Galaxy Fold‘ u Şubat ayında piyasaya sürmeyi planladığı bildirildi , bu nedenle Samsung yeni Şubat ayında da yeni Galaxy Buds’ ı piyasaya sürecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu