YouTube Music'te Arkadaşlarınızla Liste Yapabilirsiniz! - Teknodiot.com

Artık YouTube Music’te Arkadaşlarınızla Liste Yapabilirsiniz!

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Bir Süredir Yapım Aşamasında Olan Arkadaşlarınızla Müzik Listesi Yapabilme Özelliği Nihayet Youtube Müzik’te!

Müzik sektörü git gide dijitalleşiyor. Artık müzisyenlerin ana gelirlerinden biri Youtube, Spotify, Deezer gibi kanallar olmaya başladı. Youtube’da bu pastadan pay almak istediği için Youtube Müzik’i geliştirmişti.

Geliştirdiği uygulamada farklılık katarak pastadaki payını genişletmek isteyen Youtube yeni özelliğini piyasaya sundu. Böylece artık arkadaşlarınızla veya istediğiniz kişilerle ortaklaşa bir müzik listesi oluşturabileceksiniz.

Bilinmeyen şarkılar artık daha rahat bir şekilde ortaya çıkacak! Youtube Müzik son zamanlarda şarkı çalarken sözlerini görebilme, sanatçıların yönettiği listeleri görme ve kendi müziğinizi yükleme özellikleriyle kullanıcıların dikkatini çekmeye başladı.

Birlikte Liste Nasıl Yapılır?

Hemen arkadaşlarınızla bir liste yapabilmek için izlemeniz gereken yöntem şu şekilde:

  1. Öncelikle hemen uygulamaya girin.
  2. Listelerinizden birine basılı tutun.
  3. Hemen düzenle tuşuna basarak başlayın!

Burada arkadaşlarınızı ekleyip, çalma listesi ve tür tanımlaması gerçekleştirebilirsiniz. Gizlilik ayarlarıyla da oynayabilirsiniz.

Logitech G Çekiliş

Bence bu özellik gayet heyecan verici. Yeni müzik tarzı arayan, yeni şarkılar keşfetmek isteyen birçok insana adeta ilaç tadında. Eğer Youtube bu özelliğini güzel pazarlayabilirse, insanların Google‘dan müzik listesi aramasına artık gerek kalmaz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu