Tiktok Takipçi Satın Al

Razer Oyuncu Koltuk Serisi Razer Enki Pro’yu Genişletiyor!

Gün boyu en üst düzeyde konfor için tasarlanan oyuncu koltuğu Razer Enki Pro‘nun artık resmi Williams Esports ve Koenigsegg sürümleri de mevcut.

Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer, bugün Razer Enki Pro oyun koltuğunun seriyi tamamlayacak iki yeni sürümünü duyurdu: Razer Enki Pro Williams Esports Edition ve Razer Enki Pro Koenigsegg Edition. İlk olarak RazerCon 2021’de duyurulan Razer Enki Pro; birinci sınıf, sürdürülebilir Alcantara döşemeye, çift yoğunluklu bir adet sırt ve bir adet manyetik hafızalı köpük kafa yastığına sahiptir.


Geriye yatan sırt kısmı ve karbon fiber kaplama ile gelen Razer Enki Pro, 110 derecelik omuz bölümleri, nötr bir oturma pozisyonunu teşvik etmek için yerleşik bel desteği ve 21” ultra geniş koltuk ile optimum ağırlık dağılımına odaklanarak iş veya oyun sırasında uzun süreli destek sağlayan taban uzun süre oturmanın yarattığı yorgunluğu azaltmak için tasarlanmıştır.

Razer Enki Pro Williams Esports Edition: Esport Yarışları için Taht

Razer’ın Williams Esports ile 2018’den beri süregelen ortaklığını onurlandırmak için Razer Enki Pro Williams Esports Edition, takımın simgesel mavi renk şemasında geliyor. Hem  F1 hem de geride kalan dokuz farklı espor yarış oyununda önemli bir yere sahip olan koltuklar konusunda, espor hayranları artık takımlarını temsil edecek ve destekleyecek bir tahtın sahibi olacaklar. Tüm gün konfor için en üst düzey işçilikle geliştirilen oyuncu koltuğu, oyuncuların antrenmandan turnuvalara kadar formlarını mükemmel bir şekilde korumalarını sağlayacak.

Williams Racing Esports Direktörü Steven English, “Razer, dünya standartlarında ürünleriyle e-sporda bir öncü, coşkulu bir hayran topluluğuna sahip ünlü bir marka” dedi. “Markamızı temsil edecek Razer Enki Pro’nun özel bir Williams Esports sürümüne sahip olacağı için topluluğumuz ve ekibimiz adına son derece heyecanlıyız.” Razer Enki Pro Williams Esports Edition hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın.

Razer Enki Pro Koenigsegg Edition: Sürünün lideri

Koenigsegg’in otomotiv inovasyonunun sınırlarını zorlama geçmişiyle uyumlu olan Razer Enki Pro, Koenigsegg’in resmi oyuncu koltuğu olarak seçildi. Razer Enki Pro Koenigsegg Edition, Razer’in geçen yıl duyurulan yüksek performanslı otomotiv markasıyla olan ortaklığını takip ediyor ve popüler Koenigsegg Regera’dan tanınan unsurlar içeriyor. Koltuk, önde ikonik Koenigsegg logosu ve arkada baskılı kalkan amblemi ile otomobil üreticisinin imzası olan sarı rengiyle geliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu