Tiktok Takipçi Satın Al

Razer’dan Yeni Ergonomik Kulak İçi Kulaklık: Razer Moray

Yüksek kaliteli ses, üstün ses yalıtımı ve üstün konfor ile Razer, oyunculara ve maraton yayıncılarına hitap eden yeni alanlara giriyor.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, bugün ilk kulak içi monitörü (IEM) Razer Moray‘ı piyasaya sürerek oyun sesinde çıtayı yükseltti.

Özünde oyuncuların ve maraton yayıncılarının benzersiz talepleri ile tasarlanan bu çığır açan IEM, tüm gün konforunu benzersiz ses kalitesiyle birleştirerek, uzun, yorulmadan oyun oynama ve yayın oturumlarında tamamen yeni bir paradigmanın zeminini hazırlıyor.


Razer’ın Donanım İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Moray’ın lansmanı Razer için heyecan verici yeni bir bölümü işaret ediyor” dedi. “Bu, yayıncılara yüksek tanımlı ses ve gün boyu rahatlık sunmak için tasarlanmış, oyun sesinde bir evrim. Razer Moray ile, tipik olarak kulak içi monitörlerle ilişkilendirilen olağanüstü ses kalitesini yalnızca yayıncılara değil, oyunculara da getiriyoruz. Bu ürünün gıpta ile bakılan küresel altın standart ses doğruluğu işareti olan THX Sertifikasını kazandığını duyurmaktan da gurur duyuyoruz.” Razer’dan Yeni Ergonomik Kulak İçi Kulaklık: Razer Moray

THX® Onaylı: Yüksek Kaliteli Seste Küresel Altın Standart

Razer Moray, dünya çapında tanınan bir kalite, tutarlılık ve performans güvencesi olan THX® Sertifikasyonu sayesinde oyun ve yayınlarda ses deneyimini yeni zirvelere taşıyor.

Önde gelen ses uzmanları tarafından test ve optimize edilen Moray, hem oyun hem de yayınlar için en yüksek ses standartlarını garanti eden net vokaller ve diyaloglar, bozulmayan bir deneyim ve üstün gürültü yalıtımı sunar. Bu sertifika, dinleyicilere Moray’ın kutudan çıkar çıkmaz sanatçının gerçek vizyonunu, sanatı, teknolojiyi ve gerçek dünya dinleme ortamlarının dinamiklerini harmanlayacağını garanti eder.

Razer’dan Yeni Ergonomik Kulak İçi Kulaklık: Razer Moray

Olağanüstü Ses için Hibrit Çift Sürücülü Akustik Tasarım

Moray; kristal netliğinde tizler için dengeli bir armatür sürücüsünü, derin ve zengin baslar için dinamik bir sürücüyle eşleştiren hibrit çift sürücülü akustik tasarıma sahiptir.

Sonuç, yayıncıları hayranlarıyla saatlerce meşgul edecek olağanüstü ses kalitesidir.

Gün Boyu Rahatlık ve Uyum İçin Ergonomik Tasarım

Razer’ın ergonomik mükemmellik geleneğine uygun olarak Moray, uzun yayınlar sırasında rahatlığa öncelik verir.

Düşük profilli, ergonomik şekli, geleneksel kulaklıkları önemli ölçüde geride bırakan rahat bir uyum sunarak kafa ve kulaklar üzerindeki baskıyı ortadan kaldırıp kesintisiz, yormayan bir yayın deneyimi sunar.

Nihai Yayın Odağı için Üstün Pasif Gürültü İzolasyonu

Moray, bir IEM’den daha fazlasıdır. O bir içerik oluşturma güç merkezidir. -36 dB’ye kadar gürültüyü bloke edebilen üstün pasif gürültü yalıtımı, dikkat dağıtıcı unsurları artık sorun olmaktan çıkarır. Yayıncılar, ilgi çekici içerik ve büyüleyici kitleler oluşturmaya odaklanmaya devam edebilir.

Kesintisiz Akış için Birinci Sınıf Örgülü Kulak Üstü Teller

OFC MMCX kabloları ve esnek bellek döngü tüpü ile donatılan Razer Moray, yerinde sabit duran ve engel olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu birinci sınıf örgülü kulak üstü kablolar, yayıncılar hayranları eğlendirirken kulak içi monitörlerin yerinde kalmasını sağlar.

Razer’dan Yeni Ergonomik Kulak İçi Kulaklık: Razer Moray

Özel Kulak Uçları ve Taşıma Çantası ile Her Zaman, Her Yerde Yayın Yapın

Üç farklı boyutta üç tip kulak ucu ile Moray, optimum konfor ve ses izolasyonunu garanti eder. Taşınabilir, su sıçramasına dayanıklı taşıma çantasına yerleştirildiğinde, her zaman, her yerden içerik oluşturmaya ve akış yapmaya hazırdır. Razer’dan Yeni Ergonomik Kulak İçi Kulaklık: Razer Moray

Razer’ın Moray ile IEM arenasına attığı cesur adım, oyun ve yayınlardaki ses ortamında sismik bir değişimi temsil ediyor. Tam aralıklı ses için hibrit çift sürücülü akustik tasarımı, olağanüstü pasif gürültü izolasyonunu ve tüm gün yayın veya oyun için rakipsiz konforu bir araya getiren Moray, yayıncılık için kulak içi ses alanında yeni bir dev olarak duruyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu