Tiktok Takipçi Satın Al

Bir Sonraki OnePlus Modeli Dikkat Çeken Bir Özellikle Gelecek!

Bir sonraki yeni OnePlus akıllı telefonu 65W Super Warp hızlı şarj desteği ile gelebilir.

Oppo Find X2 serisi ve Realme X50 Pro zaten 65W hızlı şarj desteği ile geliyordu. OnePlus 8T serisi bu yıl 65W Super Warp hızlı şarj teknolojisini destekleyebilir.


Oppo zaten 65W hızlı şarj desteği ile Find X2 serisini sunuyor. Şu anda tek Oppo telefonu olduğunu söyleyebiliriz. Şirket ayrıca Buz Mavisi renk seçeneğinde bir telefon başlatabilir.

OnePlus 8 ve 8 Pro, şirketin en yeni amiral gemileri ve Google’ın güncellemeyi yayınlamasından sadece bir gün sonra Android 11 beta 1 güncellemesini aldı. OnePlus telefonları, belirli bileşenleri ve işlevleri gidermek ve test etmek için kullanılan bir Mühendislik Modu uygulaması ile birlikte gelir.

Şimdi, uygulamanın kaynak kodu içinde, XDA-Developers gelecekteki OnePlus telefonları hakkında bazı ilginç ayrıntıları tespit edebildi. İlk olarak, uygulama 65W Süper Warp Şarjından bahsediyor, bu da şirketin yaklaşmakta olan amiral gemilerine 65W hızlı şarj çözümü getirmeye çalıştığını gösteriyor.

Bir Sonraki OnePlus Modeli Dikkat Çeken Bir Özellikle Gelecek!

OnePlus’ın teknolojiyi Oppo ve Realme ile paylaşması göz önüne alındığında bu şaşırtıcı değil ve son ikisi Oppo Find X2 serisi ve Realme X50 Pro gibi 65W hızlı şarj desteği olan telefonları ortaya çıkardı.

OnePlus, OnePlus 8 ailesi ile Onyx Black, Glacial Green, Interstellar Glow ve Ultramarine Blue renk seçeneklerini zaten sunuyor. Bu yeni renk, yaklaşan OnePlus 8T serisi için olabilir.

Ayrı ayrı, OnePlus Pods takma adı son zamanlarda OnePlus 8 serisi için Android beta sürümünde tespit edildi. Bu şirketin resmi adı gerçekten ilk OnePlus Z. yanında Temmuz ayında başlatılması bekleniyor kulaklık var olabilir.

Bir Sonraki OnePlus Modeli Dikkat Çeken Bir Özellikle Gelecek!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu