Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, WWDC20’yi Sanal Ortamda Düzenleyecek!

Apple’ın düzenlediği sanal Dünya Geliştiriciler Konferansı, 22 Haziran’da başlıyor.

Apple, yıllık Dünya Geliştiriciler Konferansı’nı 22 Haziran’dan itibaren Apple Developer uygulaması ve Apple Developer web sitesi üzerinden sanal olarak düzenleyeceğini ve konferansın tüm geliştiriciler için ücretsiz olacağını duyurdu. Apple WWDC20 sanal ortamda olacak!


Şirket ayrıca, öğrenim hayatına devam eden geliştiricilere kendi Swift oyun alanlarını yaratarak kodlama aşklarını gösterme fırsatı sunan Swift Student Challenge’ı da duyurdu.

WWDC20, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarda yaratıcı ve yenilikçi geliştiricinin iOS, iPadOS, macOS, tvOS ve watchOS’in geleceğini önceden görmesi ve tüm dünyadaki Apple müşterilerinin yaşamlarını zenginleştiren uygulama deneyimleri geliştirmek için çalışan Apple mühendislerinden bilgi alması için bir fırsat olacak.

Koronavirüs sebebi ile online ortamda yapılacak

Geliştiricilere, Haziran ayında sunum ve platformların genel tanıtım konuşmasının ayrıntıları, oturum ve laboratuvar takvimleri gibi ek WWDC20 program bilgilerinin paylaşılacağı Apple Developer uygulamasını indirmelerini öneriyoruz. Bu bilgiler ayrıca Apple Developer web sitesinde yer alacak ve mail aracılığıyla da sunulacak.

Apple, WWDC20'yi Sanal Ortamda Düzenleyecek!

Şimdi 175 ülkede ve bölgede kullanılabilen App Store, yarım milyarı aşkın haftalık ziyaretçi sayısıyla dünyanın en güvenli ve canlı uygulama mağazası olma niteliğini taşıyor. Kullanıcıların yeni uygulamaları keşfetmeleri için en iyi yer olan App Store, her seviyeden geliştiricilerin uygulamalarını dünyanın her yerindeki müşterilere sunmasına olanak sağlıyor. 2008 yılında kullanıma sunulan App Store, geliştiricilere kendi işlerini kurmaları için pek çok yol sunuyor. Geliştiriciler bu tarihten bu yana kültürü etkileyen ve yaşamları değiştiren yenilikçi uygulamalar geliştirmeye devam ediyorlar.

Apple 1984’te Macintosh’u piyasaya sürerek kişisel teknoloji alanında çığır açtı. Bugün, Apple iPhone, iPad, Mac, Apple Watch ve Apple TV ile inovasyonda dünya lideridir. Apple’ın dört yazılım platformu; iOS, macOS, watchOS ve tvOS tüm Apple aygıtlarında kesintisiz bir deneyim sağlar ve kullanıcılara App Store, Apple Music, Apple Pay ve iCloud gibi çığır açan hizmetlerle güç katar. Apple’ın 100.000 çalışanı dünyanın en iyi ürünlerini üretmeye ve dünyayı bulduğumuzdan daha iyi durumda bırakmaya kararlıdır. Daha fazla bilgi için ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu