Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni MacBook Pro, Apple’ın En Hızlı Şarj Destekli Laptop Modeli Olabilir

Söylentilere göre, Apple bu yıl içinde 16 inç MacBook Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu, birkaç yıl önce şirketin 17 inç MacBook Pro’larını durdurma kararının ardından Apple‘ın bugüne kadarki en büyük dizüstü bilgisayarı olacak.

Bununla birlikte, daha geniş bir ekranın söylentilerinden ayrı olarak, klavye sorunlarıyla bir kez ve herkes için çözebilecek yeni ve yenilenmiş bir klavyeyi yeni MacBook Pro modelinde görebileceğiz.


Şimdi, bu değişikliklere ek olarak, Chongdiantou’dan bir raporda, 16 inç MacBook Pro’nun şirketin bugüne kadarki en hızlı şarj edilen dizüstü bilgisayarı olabileceği görülüyor. Bunun nedeni ise, dizüstü bilgisayarın 96W USB-C güç adaptörü ile hızlı şarj edilebilecek.

Yeni MacBook Pro, Apple'ın En Hızlı Şarj Destekli Laptop Modeli Olabilir

Yeni MacBook Pro hızlı şarj ile geliyor

Bu, 15 inç MacBook Pro modelleri ile birlikte gelen 87W USB-C güç adaptöründen bir adım ileride. Şimdi, hız açısından, açıkça iktidardaki artış, daha hızlı şarj olabileceği anlamına gelebilir, ama aynı zamanda, daha büyük ekran nedeniyle aslında daha fazla güç kullanabilmesi ve dolayısıyla sonunda hız olarak aynı olacak gibi duruyor.

Alternatif olarak, şarj edilmesi daha uzun sürebilen daha büyük bir bataryaya, dolayısıyla daha büyük bir bataryanın kullanılmasına da işaret edebilir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu