Yeni Kahraman Kara Şövalye Ataraxia Shadow Arena’ya Geliyor

Yeni Kahraman Kara Şövalye Ataraxia Shadow Arena’ya Geliyor

Abone Ol 

Pearl Abyss, aksiyon dolu PvP oyunu Shadow Arena’nın yeni kahramanı Ataraxia’nın çıkış tarihini duyurdu.

Oyuncular artık güçlü Kara Şövalye’yi deneyimleyebilecek ve özel etkinliklerle ödüller kazanmaya başlayabilecek.

Kamasylve’nin Muhafızı Ataraxia, Kamasylve’yi korumak için karanlığa karşı savaşarak güçlenen bir Atakçı olarak Shadow Arena evrenine katılacak. Savaş alanında, Kriegsmesser’ı ana silahı olarak kullanan bu yeni kahraman, oyuncuların rakiplerine hızla yaklaşması ve güçlü saldırılar gerçekleştirmesini sağlayacak. Ayrıca özel becerilerini kullanarak saldırılardan kaçabilecek ve düşmanlarını engelleyebilecek.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Yeni Kahraman Kara Şövalye Ataraxia Shadow Arena’ya Geliyor

Kara Şövalye’nin Benzersiz Becerileri ile Tanışın

Bu yeni kahraman, düşmanlarını takip edebilen ve saldıran 5 büyülü kılıç kullanabildiği Yozlaşma Dikenleri dahil olmak üzere 4 benzersiz beceriye sahip olacak. Oluşturduğu gül duvarı içinde bulunan takım arkadaşlarının canını yenilerken, düşmanlarına büyük hasar verebileceği Gül Bahçesi becerisi ise bir başka güçlü becerisi olacak.

Ataraxia’nın gelişini kutlamak için düzenlenen özel bir oyun içi etkinlik de oyuna dahil olacak. 1 Nisan tarihine kadar oyuna giriş yapan oyuncular, özel bir yeni Dış Görünüm olan “Rosa Cassius” kazanma şansı yakalayacak. Bu değerli ödül, etkinlik süresi boyunca en az 7 gün oturum açan herkese verilecek.

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilir, Discord, Facebook, YouTube, Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Yeni Kahraman Kara Şövalye Ataraxia Shadow Arena’ya Geliyor

Göz atın:   Yenilenen Tantu ve Wu-Ju Kahramanları Shadow Arena’ya Geliyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu