Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! - TeknoDiot.com

Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı!

Abone Ol 

İngiltereli, 18 Yaşındaki Aidan Jackson, arkadaşıyla birlikte Fortnite oynarken Eepilepsi nöbeti geçirdi!

İngiltere, Cheshire’da yaşıyan 18 yaşındaki Aidan Jackson, Teksas, Richardson’da yaşıyan, 20 yaşındaki arkadaşı Dia Lothora ile Fortnite oynarken epilepsi nöbeti geçirdi.

Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı!

Arkadaşıyla birlikte Fortnite oynayan Aidan Jackson, bir süre sonra rahatsızlanmaya başladı. Bunun üzerine Aidan Jackson sık sık nefes almakta güçlük çekti ve zorlandı.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Aidan Jackson’ın daha öncede nöbet geçirdiğini bilen arkadaşı Dia Lothora, Aidan Jackson’ın yaşadığı bölgedeki acil servisleri arayarak arkadaşının evine sağlık ekibi gönderdi ve böylelikle Aidan Jackson, hastaneye götürülerek tedavi altına alındı.

Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı!
Görsel: BBCNews

Şuanda durumu iyi olan Aidan Jackson’ın annesi Bayan Jackson, “Evde televizyon izliyorduk ve Aidan odasının üst katındaydı. Bir sonraki fark ettiğimiz şey, dışarıda yanıp sönen ışıklar olan, polis arabası ve ambulans oldu. Bölgede başka bir nedenle olduklarını varsaydım ve sonra ön kapımıza doğru geldiklerini gördüm.

Adreste durumu kötü olan bir erkek olduğunu söylediler. Kimseyi aramadığımızı söyledik ve Amerika’dan bir telefon geldiğini söylediler. Hemen Aidan’ı kontrol etmeye gittim ve onu nöbet geçirir halde buldum. Dia’nın yaptıklarına son derece müteşekkiriz.” dedi.

Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı!

Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı!

Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı!

Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı!

Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı! Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı!

Nöbet Geçiren Çocuğu Oyun Arkadaşı Kurtardı!

Göz atın:   Apex Legends'in İlk Haftasında Rekor Kıran Oyuncu Sayısı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu