Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Honor MagicBook Pro Özellikleri

Apple’ın 16-inç ekranlı yeni bir dizüstü bilgisayar serisi başlatmayı planladığına dair söylentiler var. Honor’un  16 inçlik ekranlara sahip dizüstü bilgisayarlar için bir plan düşünüldüğü ortaya çıktı.

Bugüne kadar, 15-inçlik standart gibi görünüyor, daha büyük 17-inçlik ekranları tercih eden bazı oyun dizüstü bilgisayarları için tasarruf sağlıyor, böylece 16-inçlik bir dizüstü bilgisayar daha büyük bir ekran isteyenler için oldukça fazla bir yer kaplayabilir.


Chinese Huawei Group’a ait olan Honor markası, aynı anda üç teaser yayınladı ve yeni amiral gemisi Honor MagicBook Pro‘nun tasarımını daha ayrıntılı olarak ortaya koydu.

Honor MagicBook Pro Özellikleri

Ancak Huawei, şirketin en yeni MagicBook Pro dizüstü bilgisayarlarını 16.1 inçlik bir ekranla duyurduğundan beri Apple’ı yenmiş gibi görünüyor. Dizüstü bilgisayar Intel Core i5 veya i7 işlemci, 8 GB veya 16 GB RAM kullanımına sahip olacak ve ayrıca 2 GB RAM’e sahip bir NVIDIA GeForce MX250 ekran kartı ile birlikte gelecek. Depolama boyutunu 512 GB veya 1 TB SSD olarak yapılandırma seçenekleri de vardır.

Yeni Honor MagicBook Pro Özellikleri

Bu laptop hakkında ilginç olan şey, yerleşik web kamerası. Entegre web kameraları dizüstü bilgisayarlar arasında oldukça yaygın olsa da, Huawei’nin bu tasarımla yapmayı seçtiği şey onu bir klavye tuşunun içine gizlemek. Bu, bir düğmeye basıldığında, web kamerasının klavyenizden açılacağı ve kullanılmadığı zamanlarda geri itilebileceği ve gizlenebileceği anlamına geliyor.

Bu, gizlilik açısından büyük, özellikle insanların bilgisayarlarına sızmalarını ve casusluk yapmalarını engellemeye yardımcı olmak için web kameralarına ve mikrofonlarına kasetler koymaya başladığını görüyoruz. Fiyatlar açısından, Huawei’nin yeni MagicBook Pro’su yaklaşık 710 dolardan ‘dan başlayan fiyatlarla.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu