Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Elektrikli Hummer Modeli 2021’de Geliyor!

General Motors, Hummer markasının GMC markası altında elektrikli bir kamyonet olarak geri döndüğünü doğruladı. Araba bu bahar Mayıs ayında resmen tanıtılacak. Satışlar 2021 sonbaharında başlayacak.

Hummer, General Motors tarafından satılan, yüksek performanslı, çok amaçlı arazi aracı markasıdır. Çinli bir firmaya satılmıştır; ancak satış Çin hükûmeti tarafından desteklenmeyince satış gerçekleşmedi ve GM, Hummer’ı kapattı.


90’lı yılların aşırılıklarının bir sembolü olan Hummer logosuna sahip otomobiller, General Motors’un iflas, düşük talep ve yüksek gaz fiyatları nedeniyle markayı kapatmasıyla 2010 yılında üretimi durdurdu. Şimdi geri dönüyor.

Yeni Elektrikli Hummer

Hummer H1 modeli, o zamanlar tüketici dünyasının resmine uymadı. Ancak yeni, elektrikli modelin korumak istediği tam da bu miras. “Sıfır emisyonlu devrimci toplama” 1000 litrelik bir motorla donatılacak. a. ve 15 590 N * m’lik bir tork. Böyle bir canavar 3 saniye içinde kolayca 100 km / s hıza çıkabilir.

GM Amerikan futbol sezonunun finali olan ABD Süper Kase sırasında Sessiz Devrim pazarlama kampanyasını başlatmayı planlıyor. Maçta bir mola, en güçlü Amerikan markaları için geleneksel Vanity Fair. Hummer EV reklamı, alıcının sessizliğine ve etkileyici performansına odaklanacak.

Şimdi de Motor1.com’un ortak medyalarından InsideEVs.com‘un çalışanları, Hummer için paylaşılan ön yüz ipucu görselinden yola çıkarak bu görüntülerde görmüş olduğunuz hayali tasarımı (render çalışmasını) ortaya koydular. Tasarımda aracın son derece büyük ve yüksek bir gövdeye sahip olduğunu, fazlasıyla heybetli göründüğünü görmekteyiz.

GM’in paylaşmış olduğu ipucu görüntüsünün orijinali ise hemen aşağıda yer alıyor. Ayrıca GM, ABD’deki meşhur Amerikan futbolu şampiyonası Super Bowl için ilerleyen saatlerde özel bir reklam yayınlayacak. Bu reklamda LeBron James’in de rol alacağı biliniyor ve yeni elektrikli Hummer pick-up’ın daha fazla detayının görünmesi bekleniyor. Aracın tam tanıtımının ise 2020’nin Mayıs ayı civarında gerçekleşeceği söyleniyor.

Ancak dünya GMC Hummer EV mayıs ayında yapılacak prömiyeri ve aynı satış 2021 sonbaharında başlayacak ve Detroit Hamtramck fabrikasında olacak toplamak “Hummer” did olacak anlattı geçenlerde, Mark Reuss, şirketin başkanı. GM, fabrikayı yeniden donatmak için 2.2 milyar dolar ayırdı.

Yeni Elektrikli Hummer Modeli 2021'de Geliyor!

Yeni Elektrikli Hummer Modeli 2021'de Geliyor!

Yeni Elektrikli Hummer Modeli 2021'de Geliyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu