TeknoDiot.com
   
     

Yeni Özellik: Yayıncılar Artık Twitch’te Abonelere Özel Yayın Açılabilecek

Yeni Özellik: Yayıncılar Artık Twitch'te Abonelere Özel Yayın Açılabilecek İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri

Dünyanın en büyük ve en popüler oyun canlı yayın platformu Twitch’de yayıncılar için özel bir özellik geldi. Yayıncılar artık Twitch’te abonelere özel yayın açılabilecek.

Twitch‘e çok tartışılacak bir özellik yolda diyebiliriz. Yayıncılar ve aboneleri daha çok yakından ilglendiren bu özellik diğer normal izleyicilerin moralini bozacak cinsten.

Şu anda beta aşamasında olan özellik doğrultusunda yayıncılar artık sadece moderatörler, VIP rozetliler ve aboneler için yayın yapmayı seçebilirler.

Twitch’in blog yazısında duyurduğu yeni özellik platformu ikiye ayırdı. Yalnızca moderatörlerVIP rozetliler ve abonelere özel açılabilecek yayınlar özel hizmet anlamına geliyor. Ayrıca yayın sırasında abone olmak isterseniz, yayının önizlemesini görebileceksiniz. Tabii bu özelliği her yayıncı kullanamayacak, şöyle ki; aboneye özel yayını açmak için yayıncının 90 günlük ihlal süresini tamamlaması gerek. Yani 90 gün öncesine kadar ihtar yemiş olan yayıncıların Twitch abone özel yayını açmasının önü kesiliyor.

[sp-related style=”dark” id=”12171″]

Yeni Özellik: Yayıncılar Artık Twitch'te Abonelere Özel Yayın Açılabilecek İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri

Twitch ülkemizde de fazla kullanıcısı bulunan bir platform ve popüler Türk yayıncılarda mevcut. Kafalarda olan diğer soru ise şuydu Prime ile abone olanlar özel yayını izleyebilecek mi? Twitch Prime’dan veya aylık 5 dolarlık ücreti ödeyerek abone olan her kullanıcı yayını izleyebilecekler.

Yeni özellik şu anda beta modunda kullanılabilir. Daha geniş Twitch topluluğu için yeni özelliğin ne zaman aktif hale geleceği konusunda kesin bir bilgi ve tarih bilgisi verilmiş değil.


3 yorumlar

Avatar
Jaho 19 Temmuz 2019 at 19:23

Jahrein yaşadı desene

Cevap
Avatar
Yusufcan 20 Temmuz 2019 at 03:42

özellik güzel para verene özel yayın

Cevap
Avatar
İronman 26 Temmuz 2019 at 18:51

para veren şimdi düdüğü çaldı

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.